menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Doğal Besleyici Ve Koruyucu Yağ

50 ml

INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA Besleyici ve Koruyucu Vücut ve Saç Bakım Yağını incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
Bio Arge Laboratuvarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA Besleyici ve Koruyucu Vücut ve Saç Bakım Yağı vücudunuzun doğal florası ile uyumludur. Çupuaçu yağının mucizevi nemlendirme etkisiyle, cildinizi ve saçlarınızı besler, nemlendirir, yumuşamasına ve bakımına yardımcı olur.

  • Kuruyan cilt ve saçlarınızı nemlendirerek ipeksi bir yumuşaklık oluşmasına yardımcı olur. ( Nasıl?)
  • Yıpranmış saçlarınızın ve cildinizin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. ( Nasıl? )
  • Cildinizin doğal florası ile uyumludur. ( Bu Ne Demek? )
  • Yapay koku ve boya içermez. İçeriğindeki esansiyel yağlar sayesinde hoş ve doğal kokar. (Nasıl?)
84,50 TL

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.


Kuruyan cilt ve saçlarınızı nemlendirerek ipeksi bir yumuşaklık oluşmasına yardımcı olur

Amazonların tertemiz yağmur ormanlarından gelen çupuaçu yağı, saçlar ve cilt üzerinde güçlü nemlendirme özelliğine sahip olan Hint yağı ve nemlendirirken aynı zamanda koruyan Hindistan cevizi yağlarını en ideal oranlarla bir araya getirdik. Bu üçlü bir araya geldiğinde kuruyan saçlar ve nemsiz kalmış cilt üzerinde mucizevi bir nemlendirme ve ipeksi yumuşaklık etkisi gösteriyor. Biz bu etkiyi Shea ve kayısı çekirdeği yağları ile güçlendirdik.

Yıpranmış cilt ve kırılmış saçlarınızın daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur

Uygulandıktan sonra hızla emilen ve gün boyu nemlendirmeye devam etme özelliğine sahip saf shea yağı, kuruyan bölgeleri etkin şekilde nemlendirir. %100 arı balmumu ve hindistan cevizi yağı kırılmış saçlar ve yıpranmış cilt üzerinde koruma kalkanı oluşturarak görünümü iyileştirir.

Doğanın bize armağanı kayısı çekirdeklerinin yağı içeriğindeki zengin A ve E vitaminleri sayesinde cildinizi ve saçlarınızı canlandırır ve ışıl ışıl görünmesini sağlar. Saçlarınızı kuru ve donuk görüntüsünden canlı bir görünüme kavuşturur.

Cildinizin florası ile uyumludur

Bazı bakım yağlarında, butter adı verilen katı yağ kıvamına getirilirken parafin gibi sentetik kıvam arttırıcılar ve raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılabiliyor. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

INCIA bitkisel yağlarını tamamen soğuk sıkım yöntemi teknolojisi kullanarak üretiyor ve yoğunlaşmayı %100 doğal arı balmumu ile sağlıyor. Incıa Besleyici ve Koruyucu Vücut ve Saç Bakım Yağı’nın cildin doğal yapısına uyumunu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu yaptığımız testlerle gösterdik.

Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

INCIA Besleyici ve Koruyucu Vücut ve Saç Bakım Yağı hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 2 dakika)

Butter formundaki bazı ürünlerin içerisinde cildin doğasına ve doğanın kendisine uymayan düşük maliyetli sentetik wax, silikon, parafin, dimetikon, kapril glikol gibi katkı maddeleri kullanılmaktadır. Biz vücut ve saç bakım yağımızı üretirken bu sentetik katkı maddelerinin hiçbirine ihtiyaç duymadık.

Incıa doğal yağlar tümüyle doğal üretilmiş olmalı demiştik. Bunu sağlamak için kullandığımız hammaddelerin de tamamen bitkisel kaynaklı olduğunu yüksek teknolojiyi kullanarak kontrol ettik. Shea saf mı, bitki özleri katkısız mı tespit ettik. Mükemmele ulaşamayanları kullanmadık.

Bio Arge Laboratuvarları tarafından geliştirilen ürünün içerisinde kullanılan bitkisel yağların tamamı soğuk sıkım teknolojisi ile üretilmiş maksimum verimlilikte

Bitkisel yağlar yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadan en yüksek etkinlikte ürün içinde yer alır.

Güzel Haber: INCIA Besleyici ve Koruyucu Vücut ve Saç Bakım Yağı’nı geliştirirken sadece %100 arıların ürettiği balmumunu kullandık. Böylece hiç sentetik katkı maddesi kullanmadan, doğayı ve sağlığı koruyarak kırılan saçlar ve kuruyan cilt için ürünümüzü geliştirdik. Çünkü bizim için %100 doğal demek hiç sentetik katkı maddesi yok demek.

Bitki yağlarının en yüksek verimlikte üretildiği yöntemdir. Soğuk sıkım teknolojisinde üretilen bitki yağları yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadıkları için içeriğindeki antioksidan vitaminlerin yapısı korunur. Herhangi bozulma olmadan maksimum verimlilik sağlanır.

KULLANIM ŞEKLİ
  • INCIA Doğal Besleyici ve Koruyucu Yağı banyo sonrası yeterli miktarda saçınızın uç kısımlarına ve vücudunuzun tümüne uygulayın.
  • Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

Gül N.

Adini vermiyecegim ama markali bir sivi sabunla gittigim bir ev iftar ziyaretinde ellerimi yikadiktan sonra ellerimde kizariklik kasinti ve kabarmalar basladi eve geldikten sonra evde bulunan besleyici ve koruyucu yag vucut ve saclar icin incia dan surdum sabah uyandigimda kizarikliklardan hic bir eser kalmamisti tesekkurler incia urunleriniz gercekten mucizeler yaratiyor

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammaddeleri ve koruyucuları içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkileri araştırıldıktan sonra başladı.

. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL NE DEMEK?

Gerçek Doğal Nasıl Olmalı?

INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek.

. DOĞAL NE DEMEK?
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Bergamot & Limonlu Dudak Besleyici

6 gr

28,00 TL

Doğal Cam Temizleyici

500 ml

21,00 TL

Tırnak Güçlendirici Serum

10 ml

59,50 TL

Well Aging Doğal Enerji Serumu

10 ml

65,00 TL