menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Geri Dön

Doğal Çatlak Önleyici Bakım Yağı

50 ml

Bio Arge Laboratuvarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA Çatlak Önleyici Bakım Yağı vücudunuzun doğal florası ile uyumludur. Ejderha Ağacı reçinesinin özel etkileri ile cildinizi besler.
INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA Çatlak Önleyici Bakım Yağını incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.

  • Çatlayan cilt ve dudaklarınızı nemlendirerek ipeksi bir yumuşaklık oluşmasını sağlar. ( Nasıl? )
  • Cildinizin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. ( Bu Ne Demek? )
  • Cildinizin doğal florası ile uyumludur. (Nasıl?)
  • Yapay koku ve boya içermez. İçeriğindeki esansiyel yağlar sayesinde hoş ve doğal kokar. (Nasıl?)
85,00 TL

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.


Çatlayan cildinizi nemlendirerek ipeksi bir yumuşaklık oluşmasını sağlar,

Uygulandıktan sonra hızla emilen ve gün boyu nemlendirmeye devam etme özelliğine sahip saf shea ve argan yağları, kuruyan bölgeleri nemlendirerek cildin gerilmesini engeller. Hindistancevizi, hint ve kayısı yağları E vitamini içerikleri ile cilt hücrelerini korur. Doğal arı balmumu sayesinde cildiniz her zaman nemli ve yumuşacık olur.

Cildinizin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur,

Doğanın bize armağanı kayısı çekirdeklerinin yağı içeriğindeki zengin A ve E vitaminleri sayesinde cildinizi canlandırır ve ışıl ışıl görünmesini sağlar. Kuru ve donuk görüntüsünden canlı bir görünüme kavuşturur.

Cildinizin florası ile uyumludur,

Bazı bakım yağlarında, butter adı verilen katı yağ kıvamına getirilirken parafin gibi sentetik kıvam arttırıcılar ve raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılabiliyor. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

INCIA bitkisel yağlarını tamamen soğuk sıkım yöntemi teknolojisi kullanarak üretiyor ve yoğunlaşmayı %100 doğal arı balmumu ile sağlıyor. INCIA Çatlak Önleyici Yağı’nın cildin doğal yapısına uyumunu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu yaptığımız testlerle gösterdik.

Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur,

INCIA Çatlak Önleyici Yağı hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor. Portakal ve limon yağları ürüne doğal kokusunu vermektedir.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 2 dakika)

Butter formundaki bazı ürünlerin içerisinde cildin doğasına ve doğanın kendisine uymayan düşük maliyetli sentetik wax, silikon, parafin, dimetikon, kapril glikol gibi katkı maddeleri kullanılmaktadır. Biz çatlak önleyici yağımızı üretirken bu sentetik katkı maddelerinin hiçbirine ihtiyaç duymadık.

Incıa doğal yağlar tümüyle doğal üretilmiş olmalı demiştik. Bunu sağlamak için kullandığımız hammaddelerin de tamamen bitkisel kaynaklı olduğunu yüksek teknolojiyi kullanarak kontrol ettik. Shea saf mı, bitki özleri katkısız mı tespit ettik. Mükemmele ulaşamayanları kullanmadık.

Bitkisel yağlar yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadan en yüksek etkinlikte ürün içinde yer alır.

Bitkisel yağlar yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadan en yüksek etkinlikte ürün içinde yer alır.

Güzel Haber: INCIA Besleyici ve Koruyucu Vücut ve Saç Bakım Yağı’nı geliştirirken sadece %100 arıların ürettiği balmumunu kullandık. Böylece hiç sentetik katkı maddesi kullanmadan, doğayı ve sağlığı koruyarak kırılan saçlar ve kuruyan cilt için ürünümüzü geliştirdik. Çünkü bizim için %100 doğal demek hiç sentetik katkı maddesi yok demek.

Bitki yağlarının en yüksek verimlikte üretildiği yöntemdir. Soğuk sıkım teknolojisinde üretilen bitki yağları yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadıkları için içeriğindeki antioksidan vitaminlerin yapısı korunur. Herhangi bozulma olmadan maksimum verimlilik sağlanır.

KULLANIM ŞEKLİ
  • Doğal Çatlak Önleyici Bakım Yağını kuruyan ve çatlayan bölgelere ince bir tabaka şeklinde sürün.
  • Dairesel hareketlerle uygulayın.
  • Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

İlk Yorumu Siz Yapın...

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammaddeleri ve koruyucuları içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkileri araştırıldıktan sonra başladı.


. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL NE DEMEK?

Gerçek Doğal Nasıl Olmalı?

INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek.

. DOĞAL NE DEMEK?
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun

250 ml

23,50 TL

Bergamot & Limonlu Dudak Besleyici

6 gr

28,00 TL

Well Aging Doğal Enerji Serumu

10 ml

65,00 TL

Well Aging Kırışıklık Önleyici Serum

10 ml

79,00 TL