menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Doğal Pürüzsüzleştirici Yağ

50 ml

Bio Arge Laboratuvarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA Direk ve Topuklar için Doğal Pürüzsüzleştirici Yağ vücudunuzun doğal florası ile uyumludur. Shea yağının yoğun nemlendirme etkisiyle topuk ve dirsekleriniz yumuşacık ve pürüzsüz bir görünüm kazanır.
INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA Topuk ve Dirsekler için Doğal Pürüzsüzleştirici Yağ incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.

  • Deforme olmuş cildin ihtiyacı olan bakımı sağlar. Yıpranmış bölgeyi güzelleştirir. (Nasıl?)
  • Cildin doğal koruyucu bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. ( Nasıl? )
  • Cildinizin florası ile uyumludur. ( Bu Ne Demek? )
  • Yapay koku ve boya içermez. İçeriğindeki esansiyel yağlar sayesinde hoş ve doğal kokar. (Nasıl?)
63,50 TL

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.


Deforme olmuş cildin ihtiyacı olan bakımı sağlar. Yıpranmış bölgeyi güzelleştirir.

Doğanın faydalı bitki yağlarından oluşan doğal formül kuru ve çatlak bölgeleri yumuşatarak pürüzsüzlük sağlamaya destek olur. Shea yağının hafifliği, aynı sefa yağının yoğun nemlendirme etkisi ve kuşburnu yağının C vitamini içeriği kurumuş ve çatlamış cildi beslemeye yardım eder. Hızlı emilim sağlayarak dirsek ve topuklarınızın taze, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olan doğal bir güzellik kaynağıdır.

Cildin doğal koruyucu bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur

Soğuk sıkım teknolojisi ile üretilmiş Shea yağı, aynı sefa yağı ve kuşburnu yağlarının antioksidan etkileri cilt hücrelerini korur. Shea yağı ve %100 arı balmumu sayesinde cilt yüzeyinde doğal bariyer oluşumu sağlayarak hava koşulları gibi dış etkenlere karşı cildi korumaya yardım eder.

Cildinizin florası ile uyumludur

Bazı bakım yağlarında, butter adı verilen katı yağ kıvamına getirilirken parafin gibi sentetik kıvam arttırıcılar ve raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılabiliyor. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

INCIA bitkisel yağlarını tamamen soğuk sıkım yöntemi teknolojisi kullanarak üretiyor ve yoğunlaşmayı %100 doğal arı balmumu ile sağlıyor. INCIA Pürüzsüleştirici Doğal Topuk ve Dirsek Yağı’nın cildin doğal yapısına uyumunu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu yaptığımız testlerle gösterdik.

Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

INCIA Pürüzsüleştirici Doğal Topuk ve Dirsek Yağı hiçbir sentetik boya ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 2 dakika)

Butter formundaki bazı ürünlerin içerisinde cildin doğasına ve doğanın kendisine uymayan düşük maliyetli sentetik wax, silikon, parafin, dimetikon, kapril glikol gibi katkı maddeleri kullanılmaktadır. Biz vücut ve saç bakım yağımızı üretirken bu sentetik katkı maddelerinin hiçbirine ihtiyaç duymadık.

INCIA doğal yağlar tümüyle doğal üretilmiş olmalı demiştik. Bunu sağlamak için kullandığımız hammaddelerin de tamamen bitkisel kaynaklı olduğunu yüksek teknolojiyi kullanarak kontrol ettik. Shea saf mı, bitki özleri katkısız mı tespit ettik. Mükemmele ulaşamayanları kullanmadık.

Bio Arge Laboratuvarları tarafından geliştirilen ürünün içerisinde kullanılan bitkisel yağların tamamı soğuk sıkım teknolojisi ile üretilmiştir. Bitkisel yağlar yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadan en yüksek etkinlikte ürün içinde yer alır.

Güzel Haber: INCIA Topuk ve Dirsekler için Doğal Pürüzsüzleştirici Yağ’ı geliştirirken sadece %100 arıların ürettiği balmumunu kullandık. Böylece hiç sentetik katkı maddesi kullanmadan, doğayı ve sağlığı koruyarak kırılan saçlar ve kuruyan cilt için ürünümüzü geliştirdik. Çünkü bizim için %100 doğal demek hiç sentetik katkı maddesi yok demek.

Bitki yağlarının en yüksek verimlikte üretildiği yöntemdir. Soğuk sıkım teknolojisinde üretilen bitki yağları yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadıkları için içeriğindeki antioksidan vitaminlerin yapısı korunur. Herhangi bozulma olmadan maksimum verimlilik sağlanır.

KULLANIM ŞEKLİ
  • Temiz ve kuru topuk ve dirsek bölgelerinize doğrudan uygulayarak yedirin.
  • En etkili sonuç için sabah ve akşam düzenli kullanın.
  • Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

İlk Yorumu Siz Yapın...

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammaddeleri ve koruyucuları içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkileri araştırıldıktan sonra başladı.


. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL NE DEMEK?

Gerçek Doğal Nasıl Olmalı?

INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek.

. DOĞAL NE DEMEK?
Kullananlar Ne Diyor?

Gülşah

1.03.2018 13:55
5 YILDIZ
Bebekliğimden beri egzama vücudumun belli yerlerini ele geçirir, yıllarca da terk etmezdi.  Sektörde bilinen en popüler ürünlerden, en ilkel yöntemlere, bebekler için üretilen en hassas ürünlere kadar her şeyi kullandım, maliyeti yüksek serumların vaad ettikleri nedeniyle 10ml ürünle 300TL-400TL para bile verecek kadar durumum kötüydü. Çünkü egzamam iki elimin avucunun içindeydi. Yeri geliyor çatal, kaşık tutamadığımdan yemek yemek bile istemiyordum. Taki mahallemizde bulunan Kristal Eczanesi eczacısı Zeynep Hanım ile karşılaşana kadar. Bana INCIA yı önerdi o kadar çok şey denedim ki gözüm kapalı aldım ve denedim. 1 hafta içerisinde ellerim %60 düzelmişti. 3. haftasının sonunda ise yıllardır ilk defa ellerim %100 e kadar düzelme sağladı. Artık hep elimin altında ve ellerimi, ayaklarımı, dirseklerimi sürekli INCIA yağ ile nemlendiriyorum. Destekleyici olarakta INCIA zeytinyağlı yoğun nemlendiricili sıvı sabunu kullanıyorum ve eminim ki içinde ufak bir katkı maddesi olsa bende reaksiyon gösterirdi. Ben sorunumdan kurtuldum ve kontrol altına aldım, almayı planlarda mutlaka denesinler.

Gülşah

17.05.2018 17:40
Çok güzel
Ben yaklaşık 2 aydır ellerindeki egzama için kullanıyorum çok güzel nemli tutuyor. Egzamam tamamen gitti. Ayrıca zeytinyağlı yoğun nemlendiricili sıvı sabunu da şahane. 👍🏻👍🏻
.TÜM YORUMLAR
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Arındırıcı Zeytinyağlı Sıvı Sabun

250 ml

28,00 TL

Bergamot & Limonlu Dudak Besleyici

6 gr

28,00 TL

Doğal Cam Temizleyici

500 ml

21,00 TL

Well Aging Yüz Kremi - Normal Ciltler İçin

30 ml

149,00 TL