menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Doğal Çamaşır Makinesi Sabunu

750 ml

INCIA ürünleri sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için üretildi.
Sevdikleriniz için bir iyilik yapın ve INCIA Çamaşır Makinası Sabununu incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
Tamamen doğal Hindistan cevizi meyvesinden elde edilen yağ ve BioArge Laboratuvarlarının patent korumalı buluşlarının mümkün kıldığı doğal yöntemlerle üretilen INCIA Çamaşır Makinesi Sabunu, pamuklu, yünlü, ipek, sentetik, gibi tüm kumaş tiplerinde etkili temizlik sağlarken sizi ve sevdiklerinizi korur. Doğal hindistan cevizi sabunu, karbonat (çamaşır sodası) ve sodyum sitrat (limon tuzu) içeren özel formülü ile güçlü bir etki sağlar.

  • Doğal hindistan cevizi sabunu, karbonat, sodyum sitrat içeriği ile pamuklu, yünlü, ipek, sentetik gibi tüm kumaşlarda etkili temizlik sağlar. (Nasıl?)
  • Size ve sevdiklerinize zarar vermez. (Nasıl? )
  • Cildinizin florası ile uyumludur.(Nasıl?)
  • Yapay koku ve boya içermez. Hoş ve doğal kokuludur.(Nasıl?)
48,50 TL

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sülfat, Fosfat, Amonyak, Klor, Sls, Sles, Paraben, Sentetik Koruyucular, Petrol Kimyasalları, Kimyasal Köpürtücüler, Hayvansal Yan Ürünler, Boyalar, Sentetik Kokular içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.


Pamuklu, yünlü, sentetik, ipek gibi tüm kumaşlarda etkili temizlik sağlar

INCIA Çamaşır Sabunu içeriğindeki Hindistan cevizi yağından elde edilen sıvı sabun doğanın en güçlü temizleyici sabunudur. Hindistan cevizi yağında bulunan laurik, kaprik ve kaprilik asit ile çamaşırları yıpratmadan temizlerken, kirlerden etkin bir şekilde arındırır. Virüsler, bakteriler, mantarlar gibi sağlık açısından tehlikeli mikrobik canlıları yok eder.

Karbonat (çamaşır sodası) sabun bazının temizleyici özelliğine arttıran doğal bir mineraldir. Karbonat ve Limon tuzu sudaki kireci etkin bir şekilde gidererek çamaşırları yumuşatır.

Lavanta Yağında bulunan Linalol ve türevleri çamaşırlardan kötü kokuların giderilmesini sağlar. Ayrıca ruhsal ve psikolojik açıdan rahatlatır.

Sizi ve sevdiklerinizi korur

Tamamen doğal Hindistan cevizi yağından, doğada bulunan karbonat mineralinden ve limon tuzundan oluşan formülü ile tüm kumaşlarda ihtiyacınız olan hijyeni sağlamayı başardık. Cildinizin doğasına ya da soluduğunuzda solunum yollarınıza zarar verebilecek hiçbir katkı maddesi içeren kir sökücü kullanmadık.

Cildinizin florası ile uyumlu

Çamaşır deterjanlarında raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılabiliyor. Ve bu maddelerin bir kısmı durulanmasına rağmen çamaşırlarda kalıyor ve cildin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getirebiliyor.

Bu etkilerin olmaması için Çamaşırlarınızı 8.000 kg ( 8 ton) su ile durulamanız gerekir. INCIA çamaşır sabununu çamaşırınızdan arındırmak için fazla suya ihtiyaç duymazsınız. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde bulunmaz, cildinizdeki iyi bakterileri korur, size ve sevdiklerinize zarar vermez.

Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

INCIA Çamaşır Sabunu hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 2:30 dakika)

INCIA Doğal Çamaşır Sabununu geliştirirken, sadece Hindistan cevizi yağından hazırladığımız sıvı sabun, karbonat, limon tuzu ve lavanta bitkisinde bulunan uçucu yağları kullandık. En uygun doğal formülü geliştirmek için optimum pH değerine ulaştık. Sadece doğal içeriklerle maksimum temizlik gücü için doğru kostik ve karbonat miktarını belirledik. Doğal fermantasyon ürünü olan limon tuzu ve bitkisel lavanta yağı kullanarak kullanılan yerde temizleme etkisini artırdık. Böylece hiç sentetik katkı maddesi kullanmadan temizlik etkisini güçlendirirken doğaya ve sağlığa zarar vermesinin önüne geçtik.

Bazı çamaşır deterjanlarında, kir sökücü olarak, düşük maliyetli hammaddeler olan fosfatlar, sülfatlar gibi katkı maddeleri kullanılıyor. Bu maddeler, doğaya zarar verdikleri gibi aynı zamanda kansere yol açtığı ve östrojen hormonunu taklit ederek vücuda çok zarar verdiği bulunmuştur. Ayrıca, kalp ve kas fonksiyonlarına da ağır zarar verirler.

INCIA Doğal Çamaşır Sabunu, tümüyle doğal hammaddelerle üretildi. Bunu sağlamak için kullandığımız hammaddelerin de tamamen bitkisel ve mineral kaynaklı olduğunu yüksek teknolojiyi kullanarak kontrol ettik. Mükemmele ulaşamayanları kullanmadık.

Güzel Haber: Fosfatlar gibi tahriş edici sentetik kimyasallar kullanarak çamaşırlarda kirleri gidermeye ihtiyacımız yok. Biz formülümüzü Hindistan cevizi yağından elde edilen sıvı sabun, karbonat ve limon tuzu doğal içerikleri ile geliştirdik.

Güzel Haber: INCIA Doğal Çamaşır Sabunu, tamamen doğal hammaddelerden üretildiği için mevsimsel sıcaklık geçişlerinde görünümü zaman zaman bulanıklaşabilir. Bu durum ürün içeriğinin %100 doğal olduğunun göstergesidir.

Kıvam arttırıcı olarak bilinen sentetik katkı maddeleri kullanmadık. Doğru oranda sabun/su ve karbonat dengesini sağlayarak gereken kıvamı oluşturmayı başardık

Raf ömrünü uzatmak için sağlığa zarar verebilecek sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanmamıza gerek yok. INCIA çamaşır sabununun bozulmasına, raf ömrünün kısalmasına sebep olacak bakterilerin ürememesi için optimum pH dengesini elde ederek ürünümüzü koruduk.

INCIA Doğal Çamaşır Sabunu üretilirken ortaya çıkan doğal gliserini tümüyle ürün içeriğinde bırakarak temizleme etkisini arttırdık.

Doğayı koruma konusunda kararlıyız. Doğal hammaddelerimizin ve ürünlerimizin doğaya karışmasının hiçbir zararı yok. Ellerimize, cildimize temas etmesinin hiçbir zararı yok. Çünkü ürünlerimizde hiç sentetik hammadde yok Ambalajlarımızı seçerken gıda tipi ambalajları tercih ederek geri dönüşümü destekliyoruz.

Yağ ve kirin çamaşırlardan sökülüp atılması ve kumaşların hijyenik hale gelmesi doğal sabunların en önemli etkisidir. Sabun molekülünün kutuplaşmış iki ucu bulunur. Uzun zincirli hidrokarbon kısmı küçük damlacıklar halinde kirli yağları içine hapseder. Diğer ucu suyu bağlayarak kirli yağların parçalanarak suya geçmesini sağlar. Sabun molekülü ile birbirine bağlanan kirler yıkama, durulama esnasında çamaşırlardan uzaklaştırılmış olur ve temizlik sağlanır.

INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek. Biz, ürünlerimizde kullanacağımız tüm içeriklerin tamamen doğal olduğunu BioArge Laboratuvarları'nda test ediyor, yalnızca tamamen katkısız ve saf olan doğal içerikleri patent korumalı buluş ve yöntemlerimizle içeriğin özüne zarar vermeden kullanıyoruz.

Kostik, sabunun ham maddesidir. Kostik olmadan sabun yapılamaz. Önemli olan kullanılan kostik ile optimum pH dengesini yakalamaktır.

KULLANIM ŞEKLİ
  • INCIA çamaşır makine sabunu tüm sıcaklarda (sıcak-Soğuk) makine yıkaması için uygundur.
  • Yüksek konsantre olması nedeniyle 4-5 kg çamaşırda 1 Kap kullanılması önerilir.
  • İçeriğinde bulunan doğal gliserin sayesinde çamaşırları yumuşatır.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

İlk yorumu siz yapın...

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal sıvı sabun üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkileri araştırıldıktan sonra başladı.

. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL ÇAMAŞIR SABUNU NE DEMEK?

Gerçek Doğal Çamaşır Sabunu Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bitkisel içeriklerden ve doğada bulunan minerallerden elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü ve temizleme gücünü arttıran ve ürünün renk, koku, görünüş, kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilen çamaşır sabunudur.

. DOĞAL NE DEMEK?
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Doğal Bulaşık Sabunu

500 ml

25,00 TL

Doğal Cam Temizleyici

500 ml

21,00 TL

Doğal Çok Amaçlı Temizleyici

500 ml

29,00 TL

Doğal Yer Temizleyici

700 ml

29,50 TL