menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Geri Dön

Doğal Roll-On Deodorant (Kadınlar İçin)

50 ml

INCIA ürünleri sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için üretildi.
Sevdikleriniz için bir iyilik yapın ve INCIA Doğal Roll On’u incelemek için birkaç dakikanızı ayırın. 

Tamamen doğal mineral tuzu kullanılarak üretilen INCIA Doğal Roll On terlemeye engel olmadan, ter kokusuna karşı gelerek size ve sevdiklerinize doğal ferahlık sağlar.

29,50 TL

Alüminyum Klorohidrat Yok! Alüminyum Zirkonyum Yok! Alkol Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Alüminyum Klorohidrat, Alüminyum Zirkonyum, Sentetik Parfüm ve Boyar maddeler, Koruyucu, Alkol İçermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.


Ter kokusuna karşı etkilidir

INCIA Doğal Roll On içeriğinde bulunan doğal mineral tuzunun antibakteriyel ve terlemeyi engelleyen yapısı sayesinde ter kokusunu engeller. Doğal bir süreç olan terlemeye engel olmaz.

Ter kokusunu nasıl önlüyoruz?

İçeriğimizdeki etken madde olan potasyum alum, doğada kayaların üzerinde oluşan, bildiğimiz zararlı alüminyumla hiç ilgisi olmayan doğal bir mineral tuzudur.

Roll-On ve benzeri ürünlerde bulunmadığı iddia edilen bazı alüminyum formları insan vücuduna zararlıdır. Ancak bu söylem içme sularında bile bulunan hatta suyu içilebilir hale getiren ve doğada bulunan aluminyumu tamamen zararlı hatta zehirli gibi algılanmasına sebep olmaktadır. Elbette doğada bulunan ve doğal olarak oluşan her madde insan sağlığına faydalı değildir.

Biz INCIA olarak ürünlerimizde insan sağlığına, yer altı sularına kısacası doğamıza, vücudumuza zarar verecek içerikleri asla kullanmadan ürünlerimizi üretiyoruz. Eğer bu standartları sağlayamazsak o ürünü üretmemeyi tercih ediyoruz.

INCIA Roll-On’larda potasyum alum yani bu mineral tuzu tamamen doğal haliyle ( kayanın üzerinde oluşan haliyle ) suda çözerek kullanıyoruz. Potasyum alum, insan sağlığına zararsız doğal bir içeriktir. Doğal ürünler konusunda dünyadaki en güvenilir otorite olan ECOCERT tarafından da alumun doğallığı ve güvenli kullanımı onaylanmıştır.

Potasyum Alum’un faydaları ve içeriği ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

INCIA vücudumuzun kendi doğasından yeniden canlanması için bir fırsat. Biz tüm sorularınızı yanıtlamak için sabırsızlanıyoruz.

Terlemeye engel olmaz

Ter kokusunu azaltmak için kullanılan deodorant veya antiperspirantlarda alüminyumun zararlı formları kullanılmaktadır. Bu maddeler ter salgısını sağlayan gözenekleri tıkar. Bu sayede terleme ve terlemeye bağlı ter kokusu oluşumu engellenmektedir. Oysaki terlemek insan vücudu için olması gereken doğal bir süreçtir. INCIA Roll On terlemeye engel olmadan sadece ter kokusuna karşı etki gösterir.

Cidinizin florası ile uyumludur

Hassas yapıda olan koltukaltı bölgesi ile uyumlu olması için cildin doğal bir bileşeni olan skualen ve bitkisel gliserin ile desteklenmiştir. Skualen cilt dokusunda doğal olarak bulunan antioksidan bileşendir. Gliserin cildin nem tutma yeteneğini artırarak yıpranmaya karşı koruma sağlar.

Yapışkan his bırakmaz, kumaşlarda leke bırakmaz

INCIA Doğal Roll On yüksek miktarda su ihtiva eder bu sebeple yapışkanlık hissini ortadan kaldırır. Giysilerde oluşan beyaz ve sarı lekeler, birçok deodorantta bulunan terlemeyi düzenleyici pudraların kullanımından kaynaklanmaktadır. INCIA Doğal Roll On terlemeyi önlemek adına herhangi bir aktif içermez. Bu sebeple giysiler üzerinde herhangi bir birikme yapmadan bu renklerin oluşumuna sebebiyet vermez.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 1 dakika)

Terleme istem dışı gelişen, metabolizmanın doğal bir fonksiyonudur ve sağlıklı insanlarda vücudun su, tuz ve ısı dengesini sağlayan fizyolojik bir olaydır. Terleme sayesinde vücudun aşırı sıcaklarda ısı dengesini korunur. Bir diğer önemli fonksiyonu vücuttaki zehirli maddelerin dışarı atılmasıdır. İnsan vücudundaki üre, ürik asit, tuz ve diğer zararlı maddeler terleme yoluyla dışarı atılır. Böylece vücudun temizlenmesine destek sağlar.

KULLANIM ŞEKLİ
  • Kullanmadan önce iyice çalkayın.
  • Banyo/duş sonrası koltuk altınıza uygulayın.
  • Kıyafetlerinizi deodorant kuruduktan sonra giyin.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

Nermin O.

Nasıl güzel nasıl güzel anlatamam...😍 Siyahlar da ve beyazlarda kesinlikle iz yapmıyor. Ter kokusu yok! Tüm gün fresh! Teşekkü[email protected] 🌱

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal sıvı sabun üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkileri araştırıldıktan sonra başladı.

. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL NE DEMEK?

INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek.

Biz, ürünlerimizde kullanacağımız tüm içeriklerin tamamen doğal olduğunu BioArge Laboratuvarları'nda test ediyor, yalnızca tamamen katkısız ve saf olan doğal içerikleri patent korumalı buluş ve yöntemlerimizle içeriğin özüne zarar vermeden kullanıyoruz.

. DOĞAL NE DEMEK?
Kullananlar Ne Diyor?

Ayşe

25.10.2017 10:44
Roll-on
Bu ürününüzü kullanmaya başladım gerçekten etkili ama keşke farklı koku seçenekleriniz olsa hindistan cevizi kokusu bana iyi gelmiyor umarım farklı koku seçenekleriniz olur

Elçin

25.10.2017 10:47
Roll-on
Çok çok memnun kaldım teşekkür ederim

Nermin

25.10.2017 10:48
Kadın Roll-on
Nasıl güzel nasıl güzel anlatamam...😍 Siyahlar da ve beyazlarda kesinlikle iz yapmıyor. Ter kokusu yok! Tüm gün fresh! Teşekkürler.

Burcu

30.11.2017 15:23
Hem doğal hem de kaliteli
Piyasadaki birçok ürüne göre hem çok kaliteli ve güzel kokuyor hem de ter kokusunu yüzde 100 engelliyor ve kıyafetlerde iz yapmıyor. Üstelik tamamen doğal bir ürün olması da almak için büyük bir sebep. Severek kullandığım bir ürün. Çok teşekkürler...

Ayfer

26.12.2017 09:31
Çok Güzel..
kesinlikle çok güzel bende kullanıyorum.

Şule

26.12.2017 09:34
Roll-on
Gerçekten memnun kaldım tavsiye ederim...

Serap

26.12.2017 09:36
Roll-on
Bende kullanıyorum. Çok güzel ve kaliteli. Erkegini de eşime aldım

Elif

26.12.2017 09:38
Tavsiye
Kullanıyorum çok memnunum, tavsiye ederim.

sibel

6.02.2018 12:04
Sibel T.
Öncelikle doğal olması nedeniyle denemeye karar verdiğim, ilk kullanımdan itibaren çok memnun kaldığım bir ürün herkes denemeli.

ekus

13.03.2018 16:55
Süper
Ben aldım kullanıyorum oldukça güzel ama hindistan cevizi kokusu dışında alternatif olsa keşke

merve

13.03.2018 16:56
Değerlendirme:)
Hem eşim hem de kendim için aldım Incia roll-on. İnanılmaz beğendik. Kokusu ve yapısı muhteşem. Fiyat-performans değerlendirmesinde 10 üzerinden 10.

Esin

13.03.2018 16:57
Harika...
Ürünleriniz harika 👌🏻😊 Güzel yorumları hakediyorsunuz. Bence kullananlar yorum olarak daha çok geri dönüş yapmalılar..

Fadime

13.03.2018 16:58
Süper
Ürünü kullanıyorum gerçekten çok memnum kaldım👍

Beste

17.05.2018 17:31
Süper
Yakin zamanda kullanmaya basladim basarili bir urun, kargoyla da sifir sorunla iletildi tesekkur ederim ilginiz icin.

Nihan

17.05.2018 17:32
Çok güzel
Dün aldım ve gerçekten cok güzel temiz bir koku var koltuk altımda asla ağır bir koku yok👏🏻👏🏻👏🏻

Polat

17.05.2018 17:33
Çok memnunum
Bende aldım gercektende terlemeyi engellemede kötü kokuyu engelliyor çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

Kaya

17.05.2018 17:33
Çok güzel
Emziren bir anneyim. O sebeple aldım. Hem doğal hem çok etkili. Kokusu da çok güzel ve hafif.

Seda

17.05.2018 17:34
Çok memnunum
Kızım için eczaneden aldım.Çok memnunuz.Çok hoş hafif bir kokusu var.Doğal ve zararsız oluşu ise insanı daha da mutlu eden yanı.

Seda

3.06.2018 16:20
Daha iyisini kullanmadım.
Kesinlikle çok başarılı. Tanıdığım herkese aldım. Mutlaka deneyin pişman olmazsınız

Şule

22.06.2018 15:40
♥️
Bir kaç gündür kullanıyorum roll-onu, harikasınız. Son bir yıldır kullanmadığım ürün kalmadı, hiç biri ter kokusuna engel olmadı, bu kadar doğal olup bu kadar işe yarayan ürün zor bulunur🙏🏻Yazmak icin bekledim, denedim sonuç muhteşem. Yolladığınız deneme boy sabunu duş jeli olarak kullandim , ondan da çok memnun kaldım, devam edeceğim . Çok teşekkürler, bundan sonra incia♥️

Nimesay

23.06.2018 16:27
Başarılı
Ürünü 2 gündür kullanmaya başladım ve ilk seferden etkisini gördüm. Hamilelikte hormonların değişmesiyle ter kokusu oluştu ve emzirme sürecinde de devam ediyor maalesef. Öncesinde yaşamadığım bir durum olduğu için çok huzursuz oluyordum ki İNCİA’yı keşfettim. Eşime de alacağım 😊 Hem ürün hem de kargolanma şekli çok özenli güzel. Her anlamda memnun kaldığım için de bebeğime bebek ürünlerini kullanacağım. Ürün yelpazesi genişlemeli bence 😊 Ufak hediyeniz için de teşekkür ediyorum.

Özge

30.07.2018 17:36
ÖZGE ÜSTÜN
Kesinlikle tavsiye ediyorum :) Pişman olmayacaksın.  Gerçekten çok memnun kaldım. Arkadaşım'a anlattım. Tavsiye için söyledim. Incia roll-on deneme düşünüyorum dedi. Olur dedim. Çok seveceksin dedim. Beğenirsin söyledim. :)  Çok kaliteli ve güzel kokuyor hem de ter kokusunu yüzde 100 engelliyor ve kıyafetlerde iz yapmıyor. Eşim ve ben çok beğendik. İyi ki almıştım. Pişman olmadım. En kısa zamanda sipariş vereceğim. Ailem'e  sürpriz yapacağım. İyi ki varsın. :)) Incia İyi ki katılmıştım :)) Şiddetle tavsiyemdir.  :)))

Selma

19.09.2018 14:10
Çok memnunum!
Kolalti roll-on dun aldim ve gercekten cok memnun kaldim diger urunlerinizi de en kisa zaman da deneyecegim.

Şule

19.09.2018 14:13
Süpersiniz!
Bir kaç gündür kullanıyorum roll-onu, harikasınız. Son bir yıldır kullanmadığım ürün kalmadı, hiç biri ter kokusuna engel olmadı, bu kadar doğal olup bu kadar işe yarayan ürün zor bulunur! Yazmak icin bekledim, denedim sonuç muhteşem.
Yolladığınız deneme boy sabunu duş jeli olarak kullandim , ondan da çok memnun kaldım, devam edeceğim . Çok teşekkürler, bundan sonra Incia♥️

Bahar

19.09.2018 14:14
Tebrikler.
Az önce eczanemden aldım muhteşem koku hafif sürüm yapışma yok üstelik Türk malı daha ne olsun tebrikler!

Seda

19.09.2018 14:15
Çok başarılı
Çok başarılı. Kullandığım en iyi roll on

Hicran

19.09.2018 14:17
Teşekkürler!
Harika bir ürün, sizinle tanıştığım için mutluyum. Teşekkürler!
.TÜM YORUMLAR
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Doğal Roll-On Deodorant (Erkekler İçin)

50 ml

29,50 TL

Kaş Ve Kirpik Güçlendirici Serum

10 ml

69,50 TL

Portakallı Dudak Besleyici

6 gr

28,00 TL

Doğal Zeytinyağlı Köpük Sabun

200 ml

29,50 TL