menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Geri Dön

Doğal Yüz Temizleyici - Yağlı Ciltler İçin

125 ml

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve BioArge Laboratuvarlarının patent korumalı buluşlarının mümkün kıldığı doğal yöntemlerle üretilen INCIA Doğal Yüz Temizleyici cildinizin doğal florası ile uyumludur. INCIA Doğal Yüz Temizleyici squalen, çay ağacı yağı ve diğer bitki yağları sayesinde yağlı cildiniz için mükemmel bir temizlik sağlar. Cildinizin temizlerken nemlenmesine, daha parlak görünmesine yardımcı olur. INCIA, vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA Doğal Yüz Temizleyiciyi incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.

  • Zengin doğal içeriğiyle yağlı ciltlerin ihtiyacı olan özenli temizliği sağlar. (Nasıl?)
  • Cildinizin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. (Nasıl?)
  • Temizlerken nemlendirir. (Nasıl?)
  • Cildinizin florası ile uyumludur. (Bu Ne Demek?)
  • Yapay koku ve boya içermez. İçeriğindeki doğal esansiyel yağlar sayesinde hoş ve doğal kokar. (Nasıl?)
75,00 TL

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

Yer altı sularını ve doğayı korur. Ürünümüz; sentetik yağ, silikon, emülgatör, paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

Son ürün serbest kostik içermez.


Zengin doğal içeriğiyle yağlı ciltlerin ihtiyacı olan özenli temizliği sağlar.

INCIA Doğal Yüz Temizleyici ciltlerinin yağlı olmasından şikayet eden kişiler için harika bir temizleyicidir. Çay ağacı yağı antiseptik özelliği ile etkin temizlik sağlarken cildinizin doğal sebum dengesini korumaya yardım eder. İçeriğinde bulunan doğal E vitamini ile cilt hücrelerini besleme ve koruma gücüne sahiptir. Düzenli kullanıldığında içerikte yer alan diğer bitkisel yağlar ve gliserin ile cildinizin yumuşak ve formda kalmasını sağlar.

Cildinizin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur.

Sabunlarda kullandığımız Super-Fat teknolojisi cildimizin yağ dengesini koruyarak yıkama sonrasında cildin daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Ayrıca formülasyonda bulunan çay ağacı yağı, hint yağı ve Hindistan cevizi yağı canlılığa ve parlaklığa olumlu yönde etki eder.

Temizlerken nemlendirir.

Cildimizin sebumunda doğal olarak bulunan Skualen, hücrelerin korunmasında ve cildin canlı kalmasında büyük rol oynar. Hücre dayanıklılığını arttırması, cildin su kaybını yüksek oranda engeller ve cildin nemli kalmasına yardım eder. Çay ağacı yağının antiseptik özelliği cildin derinlemesine arınmasını sağlarken cilde ferahlık sağlar. Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı ve hint yağı hassas cildin temizlenirken yatışmasını sağlar. Yumuşatıcı ve rahatlatıcıdır.

Cidinizin florasına uyumludur.

Bazı temizleyicilerde köpürme ajanı olarak SLES, SLS gibi maddeler ve raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.)kullanılır. Bu maddelerin bir kısmı durulanmasına rağmen cilt katmanında kalır ve cildin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getirir. INCIA Doğal Yüz Temizleyici’de Super-Fat teknolojisi kullanılmaktadır. Super-Fat teknolojisi sayesinde bitmiş üründe cildi tahriş eden serbest kostik bulunmaz ve doğal bitkisel yağlar maksimum düzeyde tutularak cildin sebum tabakası korunur. Doğal gliserinin sabun içinde tutulması yıkama sonrasında cildin daha nemli, parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. INCIA Doğal Yüz Temizleyici’de cilt katmanına zarar vermediğini ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu yaptığımız testlerle gösterdik.

Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur.

INCIA Doğal Yüz Temizleyici hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 4 dakika)

INCIA Doğal Doğal Yüz Temizleyiciyi geliştirirken kullandığımız tüm maddelerin oranlarını optimum seviyeye getirdik. Sabun üretmek için ihtiyaç duyulan ama doğru oranda kullanılmazsa tahriş edici özelliğe sahip olan kostiğin sabunun içinde kalmamasını sağladık. Sabun haline dönüşmeyen yağ miktarını da optimuma getirerek temizleme kapasitesini düşürmemeyi ve raf ömrünü kısaltmamayı amaçladık.

INCIA Doğal Yüz Temizleyici tümüyle doğal hammaddelerle üretildi. Bunu sağlamak için kullandığımız hammaddelerin de tamamen bitkisel kaynaklı olduğunu yüksek teknolojiyi kullanarak kontrol ettik. Zeytinyağı saf mı, bitki özleri katkısız mı tespit ettik. Mükemmele ulaşamayanları kullanmadık.

Güzel Haber: INCIA Doğal Yüz Temizleyici tamamen doğal hammaddelerden üretildiği için mevsimsel sıcaklık geçişlerinde sabunun görünümü zaman zaman bulanıklaşabilir. Bu durum ürün içeriğinin %100 doğal olduğunun göstergesidir.

Doğal yüz temizleme köpüğünün içeriğindeki doğal esansiyel yağların nemlendirme, canlılık, parlaklık verme gibi özelliklerini kaybetmemesi için yine doğal bir süreç geliştirmeyi başardık. Kıvam arttırıcı olarak bilinen sentetik katkı maddeleri ya da tuzlar kullanmadık. Doğru oranda sabun/su dengesini sağlayarak gereken kıvamı oluşturmayı başardık.

Güzel Haber: INCIA Doğal Yüz Temizleyicinin ambalajlarında köpüğün çıkış noktasında donma olabilir. Bu durum ürün içeriğinde kıvam arttırıcı kullanılmadığının göstergesidir.

Raf ömrünü uzatmak için sağlığa zarar verebilecek sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanmamıza gerek yok. INCIA Doğal Yüz Temizleyici Doğal Yüz Temizleyicinin bozulmasına, raf ömrünün kısalmasına sebep olacak bakterilerin ürememesi için optimum pH dengesini elde ederek ürünümüzü koruduk ve mikrobiyolojik testlerle bunu gösterdik.

INCIA Doğal Yüz Temizleyici üretilirken ortaya çıkan doğal gliserini tümüyle ürün içeriğinde bırakarak temizleme ve cildi nemlendirme etkisini arttırdık. Doğal gliserin sayesinde yağlı ciltleri kurutmadan cildin doğal sebum dengesini korumayı başardık.

Doğayı koruma konusunda kararlıyız. Doğal hammaddelerimizin ve ürünlerimizin doğaya karışmasının hiçbir zararı yok. Çünkü ürünlerimizde hiç sentetik hammadde yokAmbalajlarımızı seçerken gıda tipi ambalajları tercih ederek geri dönüşümü destekliyoruz.

Bazı sıvı el sabunlarında (doğal ya da zeytinyağlı gibi ifadeler kullanılsa bile) köpürme kapasitesi çok yüksek olan SLES, SLS vb.gibi kimyasal köpürtücüler kullanılıyor. Ancak köpürme kapasitesi ile temizleme özelliği doğru orantılı değildir. Hatta tahriş edici özelliği olan bu sentetik köpürtücülerin düşük miktarlarda kullanılması bile insan sağlığına olumsuz etkiler yaratabilmektedir. Doğal el sabunlarında sentetik köpürtücü ajanların (SLES, SLS vb.) oluşturmuş oldukları köpürme kapasiteleri yakalanamaz. Zaten temizleme işlemini oluşan köpük değil, ürünün içinde bulunan doğal bitkisel yağlar ve diğer doğal bileşenler gerçekleştirmektedir.

Kirin ve yağın istenen bölgeden sökülüp atılması sabunların en büyük temizleme etkisidir. Sabun içerisinde bulunan uzun zincirli hidrokarbon kısmı küçük damlacıklar halinde kirleri içine hapseder. Sabun moleküllerinin diğer ucundaki kutuplaşmış uçlar ise kirlerin miseller halinde suya geçmesini sağlar. Durulama esnasında kirleri barındıran küçük damlacıklar temizlenecek yüzeyden uzaklaştırılarak istenilen bölge temizlenir. Ayrıca sabunun içerisinde bulunan çay ağacı, Hindistancevizi yağı, zeytinyağı ve sirke cildin kirlerden arındırılmasına yardımcı olur.

Aslında evde de doğal sabun yapabilirsiniz, peki bizim farkımız nedir? INCIA sabunlarının tamamında patent korumalı Super-Fat teknolojisi kullanmaktadır. Bu proses geleneksel doğal sabun üretimine benzemekle birlikte, kullanılan tüm hammaddelerin güvenilirliği analiz edilerek prosese dahil edilmesi önceliktir. Sabunların optimum pH dengesi yakalanarak yağ miktarı ve kostik oranı optimize edilir, kıvamı sadece sabun:su oranı ile sağlanır, doğal gliserin içerikte bırakılır ve son üründe serbest kostik içermemesi sağlanır.

Evde sabun üretirken yukarıda bahsettiğimiz standartları sağlamak ve hammadde analizlerini gerçekleştirmek mümkün olmadığı için üretilen sabun doğal içerikli olmasına rağmen formülün doğru şekilde optimize edilmesi teknik olarak çok zor hatta mümkün değildir.

INCIA doğal sıvı sabunlarını; evde kendi gözlerinizle görerek ürettiğiniz sabunlar kadar doğal içerikte ve aynı zamanda bilim insanları tarafından formülize edilerek doğru oranların uzun çalışmalarla sağlanabildiği, koruyucu ve sentetik katkı maddesi kullanılmayan patent korumalı yüksek teknoloji ile üreterek, herkesin kolay ulaşabilmesini ve gönül rahatlığıyla kullanabilmesini hedefledik.

Kostik, sabunun ham maddesidir. Kostik olmadan sabun yapılamaz. Sabun yapımında kullanılan kostik, sabunda kalan miktarına göre kısa veya uzun vadede cildi tahriş ederek zarar verir. INCIA Doğal Yüz Temizleyici’de kullandığımız patent korumalı Super Fat teknolojisi ile yağ miktarını arttırarak kostik oranını optimize ettik ve nihai sıvı sabunumuzda serbest halde dolaşan kostik varlığının önüne geçmeyi başardık.

Doğal yüz temizleme köpüğünün cildi nemlendirerek kurutmaması için üretim aşamasında Super-Fat teknolojisi kullanılmıştır. Super-Fat teknolojisinin özü doğal bitkisel yağların sabunlaşması için gerekli olan toplam kostik miktarını optimize ederek bitmiş üründe serbest halde kostiğin bulunmasına imkan vermeden ürün içerisinde bulunan yağları maksimum düzeyde tutabilmektir. Böylece eller yıkandıktan sonra da sebum dengesi korunacak, el bölgesinde oluşan sebum katmanının oluşturduğu film sayesinde ciltten su buharlaşması önlenecek ve cildin daha uzun süre nemli kalması sağlanacaktır. Ayrıca içeriğindeki diğer doğal bileşenler ( sirke vb.) ile de nemlendirme etkisini olumlu yönde arttırmaktayız.

KULLANIM ŞEKLİ
  • Uygun bir miktar (1-2 pompa) INCIA Doğal Yüz Temizleyici’yi avucunuza alın.
  • Bol su ile nazikçe durulayın.
  • Ardından cilt tipinize uygun INCIA Doğal Yüz Kremi’nizi kullanın.
  • Yer altı suları, doğa ve sevdiklerinizle dost kalın.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

Cildim çok yağlı ve akneliydi. Doktor bir arkadaşımın önerisiyle yaklaşık 1 haftadır bu temizleyiciyi kullanıyorum. Kokusundan doğal olduğu anlaşılıyor ve köpük yapısı cildimi tam kurutmadan yeterli nemi sağlıyor. Benim için gerçekten mucizevi bir sonuç oldu. Biraz daha kullandıkça sonuçları yine paylaşacağım çünkü herkesin denemesini isterim.

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik kimyasal hammaddeleri ve koruyucuları içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL SABUN NE DEMEK?

Gerçek Doğal Sabun Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bitkisel yağlardan sabun elde edilmesi ve içerisine ürünün raf ömrünü ve temizleme gücünü arttıran ve ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkıları kullanılmadan üretilmiş sabundur.

. DOĞAL NE DEMEK?
Kullananlar Ne Diyor?

zeynep

28.04.2017 16:20
tebrikler
ürünün doğal olması yeraltı sularına zarar vermemesi üstüne üstlük türk malı olması çok hoşuma gitti.yüz yıkama köpüğünden çok memnunum.diğer ürünleri de fırsat buldukça deneyeceğim.girişimcilik ruhundan ve duyarlılığından dolayı firmanızı tebrik ederim.

Kubilay

17.05.2018 17:36
Tavsiye
Kullanmaya yeni başladım, ilgilenenlere tavsiye ederim.

Teni

17.05.2018 17:37
Süper
Gözle görünür farkı bir haftada yakaladım 👌🏽
.TÜM YORUMLAR
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun

250 ml

23,50 TL

Doğal Çatlak Önleyici Bakım Yağı

50 ml

85,00 TL

Bergamot & Limonlu Dudak Besleyici

6 gr

28,00 TL

Doğal Cam Temizleyici

500 ml

21,00 TL