menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun

250 ml

INCIA ürünleri sizin için ve sevdiklerinizin sağlığı için üretildi.
Sevdikleriniz için bir iyilik yapın ve INCIA zeytinyağlı doğal sıvı sabunu incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.
Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve patent korumalı buluşlarımızla üretilen INCIA Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun ellerinizi, cildinizin doğal florasına zarar vermeden temizler. İçeriğindeki doğal bileşenlerle cildinizin nemlenmesini ve daha parlak görünmesini sağlar. Zeytinyağının E vitaminince zengin içeriği güçlü antioksidan etki sağlar ve cildinizi çevresel şartlardan korur.

  • Saf Zeytinyağı ve zengin doğal içeriğiyle hassas ciltlerin ihtiyacı olan özenli bakımı sağlar. (Nasıl?)
  • Temizlerken nemlendirir, cildinizin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. (Nasıl?)
  • Cildinizin florasına uyumludur. (Bu Ne Demek?)
  • Yapay koku ve boya içermez. İçeriğindeki doğal esansiyel yağlar sayesinde hoş ve doğal kokar. (Nasıl?)
23,50 TL

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; mineral yağ, silikon, paraben, sentetik koruyucular, petrol kimyasalları, kimyasal köpürtücüler,boyalar, sentetik kokular içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

Son ürün serbest kostik içermez.


Saf Zeytinyağı ve zengin doğal içeriğiyle hassas ciltlerin ihtiyacı olan özenli bakımı sağlar.

İçeriğindeki soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş saf Zeytinyağı, hindistan cevizi yağı ve hint yağı cilt için faydalı olan tüm vitamin ve mineralleri yüksek oranlarda içermektedir. Ayrıca kullanılan yağların yumuşatıcı, nemlendirici, dezenfekte edici etkilere sahip olması hassas ciltler için gerekli olan özenli bakımı sağlamaktadır.

Cildinizi temizlerken nemlendirir, daha parlak ve canlı görünmesine sağlar

INCIA Doğal Sıvı Sabunlarda kullanılan, Super-Fat teknolojisi cildinizin yağ dengesini koruyarak cilt tabakasını korur. Bu özel teknoloji sayesinde doğal gliserin sabun içinde tutulur ve elleri aktif bir şekilde nemlendirir, yıkama sonrasında cildin daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Ayrıca INCIA Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun’da bulunan lavandin, fesleğen,hint yağı ve sirke canlılığa ve parlaklığa olumlu yönde etki eder.

Cildinizin florasına uyumludur.

Bazı sıvı sabunlarda köpürme ajanı olarak SLES,SLS gibi maddeler ve raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılır. Bu maddelerin bir kısmı durulanmasına rağmen cilt katmanında kalır ve cildin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getirir.

INCIA Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun’da Super-Fat teknolojisi kullanılmaktadır. Super-Fat teknolojisi sayesinde bitmiş üründe cildi tahriş eden serbest kostik bulunmaz ve doğal bitkisel yağlar maksimum düzeyde tutularak cildin sebum tabakası korunur. Doğal gliserinin sabun içinde tutulması yıkama sonrasında cildin daha nemli, parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. INCIA Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun’umuzun cilt katmanına zarar vermediğini ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu yaptığımız testlerle gösterdik. Ayrıca içeriğindeki hint yağı, hindistan cevizi yağı ve gliserin gibi diğer doğal bileşenler ile de nemlendirme etkisini olumlu yönde arttırmaktayız.

Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur.

INCIA Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabunu hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 4 dakika)

INCIA Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabunu geliştirirken sadece bitkisel yağlar kullanarak patent korumalı Süper-Fat teknolojisini kullandık. En uygun doğal formülü geliştirmek için optimum pH değerine ulaştık. Sadece doğal içeriklerle maksimum temizlik gücü için doğru kostik miktarlarını belirledik ve son üründe bulunmamasını sağlayabildik. Yüksek miktar bitkisel yağ ve doğal gliserini sabun içinde bırakarak, temizlerken cildi koruyan bir sabun yaptık. Doğal dezenfektanlar olan lavandin, fesleğen ve sirke kullanarak temizleme etkisini artırdık. Böylece hiç sentetik katkı maddesi kullanmadan temizlik etkisini güçlendirirken doğaya ve sağlığa zarar vermesinin önüne geçtik

INCIA Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabunu tümüyle doğal hammaddelerle üretilmiş olmalı demiştik. Bunu sağlamak için kullandığımız hammaddelerin de tamamen bitkisel kaynaklı olduğunu yüksek teknolojiyi kullanarak kontrol ettik. Zeytinyağı saf mı, bitki özleri katkısız mı tespit ettik. Mükemmele ulaşamayanları kullanmadık.

Güzel Haber: INCIA Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabunu tamamen doğal hammaddelerden üretildiği için mevsimsel sıcaklık geçişlerinde sabunun görünümü zaman zaman bulanıklaşabilir. Bu durum ürün içeriğinin %100 doğal olduğunun göstergesidir.

Kıvam arttırıcı olarak bilinen sentetik katkı maddeleri ya da tuzlar kullanmadık. Doğru oranda sabun/su dengesini sağlayarak gereken kıvamı oluşturmayı başardık.

Güzel Haber: INCIA Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun ambalajlarında sabunun çıkış noktasında donma olabilir. Bu durum ürün içeriğinde kıvam arttırıcı kullanılmadığının göstergesidir.

EDTA v.b. tahriş edici sentetik katkı maddeleri kullanarak lavabo gibi yüzeylerde kireç kalıntıları kalmasını engellemeye ihtiyacımız yok. Biz sirke ve benzeri doğal kireç önleyicilerle formülümüzü geliştirdik.

Doğayı koruma konusunda kararlıyız. Doğal hammaddelerimizin ve ürünlerimizin doğaya karışmasının hiçbir zararı yok. Çünkü ürünlerimizde hiç sentetik hammadde yok Ambalajlarımızı seçerken gıda tipi ambalajları tercih ederek geri dönüşümü destekliyoruz.

Bazı sıvı el sabunlarında (doğal ya da zeytinyağlı gibi ifadeler kullanılsa bile) köpürme kapasitesi çok yüksek olan SLES, SLS vb.gibi kimyasal köpürtücüler kullanılıyor. Ancak köpürme kapasitesi ile temizleme özelliği doğru orantılı değildir. Hatta tahriş edici özelliği olan bu sentetik köpürtücülerin düşük miktarlarda kullanılması bile insan sağlığına olumsuz etkiler yaratabilmektedir.

Doğal el sabunlarında sentetik köpürtücü ajanların (SLES, SLS vb.) oluşturmuş oldukları köpürme kapasiteleri yakalanamaz. Zaten temizleme işlemini oluşan köpük değil, ürünün içinde bulunan doğal bitkisel yağlar ve diğer doğal bileşenler gerçekleştirmektedir.

Kirin ve yağın istenen bölgeden sökülüp atılması sabunların en büyük temizleme etkisidir. Sabun içerisinde bulunan uzun zincirli hidrokarbon kısmı küçük damlacıklar halinde kirleri içine hapseder. Sabun moleküllerinin diğer ucundaki kutuplaşmış uçlar ise kirlerin miseller halinde suya geçmesini sağlar. Durulama esnasında kirleri barındıran küçük damlacıklar temizlenecek yüzeyden uzaklaştırılarak istenilen bölge temizlenir. Ayrıca sabunun içerisinde bulunan hindistancevizi yağı, hint yağı ve sirke gibi doğal bileşenler cildin kirlerden arındırılmasına yardımcı olur.

Aslında evde de doğal sabun yapabilirsiniz, peki bizim farkımız nedir? 
Incıa sabunlarının tamamında patent korumalı Super-Fat teknolojisi kullanmaktadır. Bu proses geleneksel doğal sabun üretimine benzemekle birlikte, kullanılan tüm hammaddelerin güvenilirliği analiz edilerek prosese dahil edilmesi önceliktir. Sabunların optimum pH dengesi yakalanarak yağ miktarı ve kostik oranı optimize edilir, kıvamı sadece sabun:su oranı ile sağlanır, doğal gliserin içerikte bırakılır ve son üründe serbest kostik içermemesi sağlanır.

Evde sabun üretirken yukarıda bahsettiğimiz standartları sağlamak ve hammadde analizlerini gerçekleştirmek mümkün olmadığı için üretilen sabun doğal içerikli olmasına rağmen formülün doğru şekilde optimize edilmesi teknik olarak çok zor hatta mümkün değildir. 


INCIA doğal sıvı sabunlarını; evde kendi gözlerinizle görerek ürettiğiniz sabunlar kadar doğal içerikte ve aynı zamanda bilim insanları tarafından formülize edilerek doğru oranların uzun çalışmalarla sağlanabildiği, koruyucu ve sentetik katkı maddesi kullanılmayan patent korumalı yüksek teknoloji ile üreterek, herkesin kolay ulaşabilmesini ve gönül rahatlığıyla kullanabilmesini hedefledik.

Kostik, sabunun ham maddesidir. Kostik olmadan sabun yapılamaz. Sabun yapımında kullanılan kostik, sabunda kalan miktarına göre kısa veya uzun vadede cildi tahriş ederek zarar verir. INCIA Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun’unda kullandığımız patent korumalı Super Fat teknolojisi ile yağ miktarını arttırarak kostik oranını optimize ettik ve nihai sıvı sabunumuzda serbest halde dolaşan kostik varlığının önüne geçmeyi başardık.

KULLANIM ŞEKLİ
  • Elinizi ıslatın.
  • Uygun bir miktar (1-2 Pompa) INCIA Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabundan avucunuza alın.
  • Avucunuzu ovuşturarak 20- 25 saniye köpürtün.
  • Bol su ile nazikçe durulayın.
  • Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

Cildim çok hassas ve çatlıyordu hatta yara olduğu bile oluyordu kuruluktan dolayı. Doktor bir arkadaşımın önerisiyle yaklaşık 1 haftadır bu sabunu kullanıyorum. Benim için gerçekten mucizevi bir sonuç oldu. Biraz daha kullandıkça sonuçları yine paylaşacağım çünkü herkesin denemesini isterim. Ellerim yumuşacık ve nemli. Çatlaklar 1 haftada çok azaldı. Diğer ürünlerini de denemek için bugün sipariş verdim.

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal sıvı sabun üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik kimyasal hammaddeleri ve koruyucuları içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkileri araştırıldıktan sonra başladı.

. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL SABUN NE DEMEK?

Gerçek Doğal Sabun Nasıl Olmalı?

Sadece doğal bitkisel yağlardan sabun elde edilmesi ve içerisine ürünün raf ömrünü ve temizleme gücünü arttıran ve ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkıları kullanılmadan üretilmiş sabundur.

. DOĞAL NE DEMEK?
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Doğal Cam Temizleyici

500 ml

21,00 TL

Kaş Ve Kirpik Güçlendirici Serum

10 ml

69,50 TL

Naneli Dudak Besleyici

6 gr

28,00 TL