menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Kaş Ve Kirpik Güçlendirici Serum

10 ml

Bio Arge Laboratuvarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum vücudunuzun doğal florası ile uyumludur. Hint, argan,susam ve diğer yağların besleyici özelliği kaş ve kirpikleri besler, canlandırır, dökülmeye karşı koruma sağlar.
INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serumu incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.

  • Kirpikleri besler, dolgun görünmesine ve uzamasına yardımcı olur. ( Nasıl?)
  • Kaş ve kirpikleri nemlendirir, canlı ve gür görünmesini destekler. ( Nasıl? )
  • Kaş ve kirpiklerin dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur.(Nasıl?)
  • Kaşları yumuşatarak kolay şekil almasına yardımcı eder.(Nasıl?)
69,50 TL

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.


Kirpikleri besler, dolgun görünmesine ve uzamasına yardımcı olur

Soğuk sıkım teknolojisi ile elde edilen doğal bitki yağları yağ asitleri, vitamin ve mineral bakımından zengin içerikleri sayesinde kaş ve kirpiklerin köklerinin beslenmesine yardım ederler. Köklerden gelen kuvvet ile kirpiklerin sağlıklı uzamasına ve dolgunlaşmasına fırsat sağlar.

Kaş ve kirpikleri nemlendirir, canlı ve gür görünmesini destekler

Hint yağının yüksek nem tutma kapasitesi sayesinde kaş ve kirpikler nemlenir ve daha gür gözükmesini destek sağlanır. Susam yağının içerdiği B vitaminleri ile omega yağ asitleri kaş ve kirpiklerin beslenmesine ve canlanmasına destek olur. Seyrekleşen kaş ve kirpiklerin toparlanmasına yardım eder.

Kaş ve kirpiklerin dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur

Güçlü bir antioksidan olan E vitamini yönünden zengin olan badem yağı, kayısı çekirdeği ve susam yağları kaş ve kirpikleri makyaj, çevresel şartlar vb durumların olumsuz etkilerine karşı koruyarak dökülmesini engellemeye yardım eder.

Kaşları yumuşatarak kolay şekil almasına yardımcı eder

Argan yağı sayesinde hızlı emilen serum kaş ve kirpiklerinizi nemlenerek yumuşamasına ve kolay şekil almasına yardım eder. Bitki yağlarından gelen ve yanısıra formüle ilave edilmiş doğal E vitamini sayesinde kılların doğal yapısı korunur. Kırılmadan rahat şekil alması sağlanır.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 3 dakika)

Makyaj hatalarından yetersiz beslenmeye, hastalıklardan mantar ve akneye kadar pek çok sebep kaş ve kirpiklerin sağlıksız görünümüne neden olarak sayılabilir. Kaş ve kirpikler aynı saçlar gibi, yıpranan kök hücreleri sebebi ile dökülürler ve sağlıksızlaşırlar. Tahrip olan kök kendini yenilemeye çalışır, ancak beslenemezse veya diğer sorunlar devam ederse bir süre sonra bu çaba sona erecektir. Gür ve dolgun kaş ve kirpikler yerini şekilsiz, seyrek ve zayıf telli kaş ve kirpiklere bırakacaktır.

Doğanın binlerce yıldır nasıl kendini hep yenilediğini, bitkilerin nasıl coşkuyla yeniden yeşerdiğini düşünün. İşte sizin de doğanızda aslında bu güç var. Yenilenme, kendi doğasından yeniden coşkuyla yeşerme gücü. Elbette bunu mümkün kılmak için vücudunuza biraz zaman tanımanız, sentetik içerikli ürünlerden uzaklaşıp bir fırsat vermeniz gerekiyor.

Kaşlarınızı ve kirpiklerinizi besleyecek ve güçlendirecek bitkilerden elde edilen yağlarla üretilen Incia serumlarının güçlü ve özel etkilerini keşfetmenizi istiyoruz.

Aslında kısa vadede cildimizi güzel gösteren, kırışıklıkları ortadan kaldıran birçok sentetik koruyucu içeren kozmetik ürünler cildimize hatta tüm vücudumuza zarar verebiliyor. Yanlış duymadınız! Kırışıklıklar belki bir süre daha az görünüyor ya da cildiniz sıkılaşıyor ama cilt ( deri ) dediğimiz en değerli organımız yavaş yavaş daha çok zarar görüyor. Bu zararların bugün bilimsel araştırmalarla ortaya çıkmasından sonra doğal, duru güzelliğinizin kendi vücudumuzun doğasından gelen güçle yeniden yeşerebildiğini keşfettik. Cildimizi ona zarar veren katkı maddelerinden uzaklaştırarak, cildimizi yoran dış etkenlerden koruyarak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak, cildinizin yeniden ışıldamasını sağlamak mümkün. INCIA'nın özel serumlarının heyecan verici keşfi işte böyle başladı.

İçerisinde sentetik katkı maddesi bulunan ürünlerin insanlara zarar verici etkileri ortaya çıktıktan sonra tamamen doğal ürünler üretmeye karar verdik.

INCIA serum üretim sürecinin en önemli aşaması, tatlı badem yağı, aynı sefa yağı, üzüm çekirdeği yağı, argan yağı, zeytin yağı, nar çekirdeği yağı, keten tohumu yağı ve bunlar gibi daha birçok doğal hammaddenin saf ve katkısız olanının bulunmasıdır.

İkinci faktör ise bu yağların elde edilme yöntemidir. INCIA serumlarını üretmemizi mümkün kılan bu değerli yağlar yüksek ısı ve herhangi reaksiyona maruz bırakılmadan soğuk sıkım yöntemi ile üretilmekte böylece vücuda zarar vermeden maksimum fayda sağlanmaktadır.

Doğal serumlarımızı hazırlarken öncelikle doğanın bizlere sunduğu tatlı badem, aynı sefa yağı, üzüm çekirdeği , argan, zeytin, nar çekirdeği, keten tohumu gibi özel bitkileri tercih ettik ve bu bitkilerden en yüksek faydayı sağlamak için yapılarına zarar vermeyen soğuk sıkım teknolojisi ile yağ özütleri elde ettik.

Serumların etkileri içeriğindeki bitkisel yağın özelliğine ve birbirleri ile etkileşimine göre değiştiği için; yaşlanma karşıtı ve kırışıklık giderici serumlarda genel olarak antioksidan kapasitesi yüksek, hücre koruma özelliği olan yağlar seçtik. Çatlak önleyici serumda hücre besleme ve nem tutma kapasitesi yüksek yağlar tercih ederken tırnak, kaş ve kirpik serumlarında ise dolgunlaştırıcı ve canlılık kazandıran yağlar kullandık.

Yağlar çabuk bozulabilen molekül yapısına sahiptirler. Bu sebeple bozulmaya karşı bazı serumlarda raf ömrünü uzatabilmek için cildin doğasına ve doğanın kendisine uymayan düşük maliyetli pek çok katkı maddesi kullanılmaktadır. INCIA olarak tüm ürünlerde olduğu gibi serumlarımızda da hiçbir sentetik koruyucu madde kullanmadık. Raf ömrünü korumak için hem seruma hem de cildinize fayda sağlayacak doğal E vitamini kullandık. Elbette bu yöntem çok daha maliyetli ancak bizim için insan sağlığı ve mutluluğu çok daha değerli. Çünkü doğayı ve sizi koruma konusunda kararlıyız.

Öncelikle tek başına kullanıldığında da doğal, katkısız yağların elbette faydaları var. Ancak yağların kalitesi, elde ediliş metotları, bitkisinin toplandığı coğrafya gibi parametreler yağın içeriğinin farklı olmasını sağlar. Dolayısıyla kalite analizleri ile yağ sınıflandırıldıktan sonra etkinliği hakkında bilgi alabilmek için hücre düzeyinde çalışmalar yapmak gerekir. Bioarge laboratuvarlarında gerçekleştirdiğimiz araştırmalar neticesinde serumların etkinliği ortaya konulduktan sonra üretim gerçekleştirilmektedir.

KULLANIM ŞEKLİ
  • Temizlenmiş kaş ve kirpiklere bir kaç damla uygulayınız.
  • Hedeflenen bölgeye günde iki kez uygulayın.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

Ne varsa doğada var. Yaklaşık 2 haftadır kaş ve kirpiklerime her akşam yatmadan önce uyguluyorum. Bir süredir yaşadığım dökülme sorunum neredeyse durdu. Kaşlarımın daha net göründüğünü hissetmeye başladım. Düzenli olarak kullanmaya devam edeceğim. Ne varsa doğada var...Teşekkürler Incia...

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik kimyasal hammaddeleri ve koruyucuları içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL NE DEMEK?

Gerçek Doğal Nasıl Olmalı?

Bizim için doğal demek doğanın sundukları dışında hiçbir koruyucu kimyasal ya da sentetik içerik kullanmamak demek. Doğanın ve bilimin yardımıyla bunu başarmanın mümkün olduğunu ispatladık.

. DOĞAL NE DEMEK?
Kullananlar Ne Diyor?

Duygu

28.04.2017 13:24
Ne varsa doğada var
Yaklaşık 2 haftadır kaş ve kirpiklerime her akşam yatmadan önce uyguluyorum. Bir süredir yaşadığım dökülme sorunum neredeyse durdu. Kaşlarımın daha net göründüğünü hissetmeye başladım. Düzenli olarak kullanmaya devam edeceğim. Ne varsa doğada var...Teşekkürler Incia...

nurcan

17.08.2017 10:50
HIZLI VE  KALİTELİ
MERHABALAR ,

DÜN SİPARİŞ VERDIM BUGUN ELINE ULAŞTI..  
VE KARGO PAKETLEME BILE KALITELI OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM.
UMARIM URUNDENDEN MEMNUN KALIRIM.
İYİ ÇALIŞMALAR

Esra

25.10.2017 10:45
Kaş Kirpik serumu
MERHABA sizden aldığım kaş sorunundan o kadar memnun kaldım ki etkisini hemen gösterdi teşekkür ederim @inciaturkiye 😊😊

Şeyma

25.10.2017 10:46
Kaş ve kirpik serumu
Merhabalar ürününüzün 5. gün Kullanımım ve birkaçgünde bu kadar fark yaratacağını düşünmüyordum. Bunun için incia'ya çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlar herkese tavsiye ediyorum bende birkaçgünde gözle görülür bir fark yarattı. bence incia işinde çok iyi.

Esra

25.10.2017 10:47
Kaş kirpik serumu
Çok çok çok memnunum, resmen kaşlarım çıktı❤️❤️❤️❤️

Burcu

30.11.2017 15:21
Mükemmel ürün
Üründen çok çok memnun kaldım. Özellikle makyaj sonrası kirpiklerimde yaşadığım dökülme durdu ve hem yeni kirpiklerim oluştu hem de mevcutlar uzadı ve gürleşti. Hiç bırakmadan kullanacağım favori ürünlerimden biri oldu.

Esra

26.12.2017 09:42
Memnuniyet
ben ÇOK memnun kaldım 👍👍👍👏👏👏

Pınar

26.12.2017 09:43
Kaş ve kirpik serumu
Bende kulanıyorum düzenli olarak ve kaşlarım çıkmaya başladı👍

Tenii

26.12.2017 09:45
Tavsiyee
Tek kelimeyle muhteşem gözle görülür fark buna derim 👍🏼👍🏼👍🏼💯tavsiye. @inciaturkiye

Sibel

13.03.2018 17:06
Teşekkür
Ben kaş kirpik serumu aldım çok memnun kaldım teşekkür ederim

Sema

13.03.2018 17:08
Mükemmel
Kızlar bırakın tüm ürünleri ve bu kaş kirpik için olan ürünü deneyin.Ben yıllardır doğal ürün kullandım hiçbiri bunun gibi değil kaşlarımın boş olan yerleri doldu ve kirpiklerim uzadı yenileri çıktı.Fotoğrafladım hatta öncesi sonrası diye…

Özlem

13.03.2018 17:10
Memnunum...
Bende kullanıyorum kaştaki boşlukları doldurdu. Kızlar çok memnunum tavsiye  ederim:)

Esma

6.04.2018 21:13
Mükemmel
4 aydır kullanıyorum. Diğer serumlardan sonra bu çok etkili geldi. Doğal olduğunu bilmek de ayrıca güven veriyor. Tekrar kullanacağım bir ürün. Teşekkkürler...

Duygu

2.05.2018 14:30
Serum
Ben hergün kullandım ama bu söylenenlerin hiçbiri olmadı 🤔

Buldu

19.09.2018 14:03
Mutheşem
Muhteşem ötesi deneyin korkmayın hiç
.TÜM YORUMLAR
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun

250 ml

23,50 TL

Tarçınlı Dudak Besleyici

6 gr

28,00 TL

Well Aging Kırışıklık Önleyici Serum

10 ml

79,00 TL