menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Tırnak Güçlendirici Serum

10 ml

Bio Arge Laboratuvarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA Tırnak Güçlendirici Serum vücudunuzun doğal florası ile uyumludur. Tırnaklarınızı besleyerek güçlenmesine, daha parlak ve canlı görünmesine, daha hızlı uzamasına yardımcı olur.
INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın INCIA Tırnak Güçlendirici Serum incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.

  • Tırnaklarınızın güçlenmesine, çatlamasını önlemeye ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur. (Nasıl?)
  • Tırnaklarınızın daha canlı ve parlak görünmesine destek sağlar. ( Nasıl? )
  • Tırnak etlerini yumuşatmaya yardımcı olur.(Nasıl?)
59,50 TL

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

Tatlı Badem Yağı, Zeytin Yağı, Argan Yağı, E Vitamini,

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.


Tırnaklarınızın güçlenmesine, çatlamasını önlemeye ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur

Tatlı badem, argan ve zeytinyağı içeren doğal serum tırnakları beslemeye ve güçlendirmeye yardım eder. Dış etkenlerden dolayı tırnağın zedelenmesine ve çatlamasına ve kırılmasına karşı koruma sağlar. Korunan ve beslenen tırnaklarınızın sağlıkla uzamasına destek olur.

Tırnaklarınızın daha canlı ve parlak görünmesine destek sağlar

Doğal formnda E vitamini ile birlikte tırnaklarınızın daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Tırnaklara hızlı nüfuz eden argan yağı kat kat soyulan, ortadan veya yanlardan kırılanlar tırnaklarınıza bakım sağlar.

Tırnak etlerini yumuşatmaya yardımcı olur

Sıcak, soğuk hava, deterjanlar ve oje gibi çeşitli sebeplerle fazlaca kuruyan ve soyulan tırnak etlerinin nemlendirilerek, yumuşaması sağlanır. Argan ve tatlı badem yağı ile yumuşacık olan tırnak dipleri zeytinyağı ve doğal E vitamini ile koruyucu bariyer etkisini artırır.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 2 dakika)

Vitamin mineral eksikliğinden, mantar enfeksiyonlarına kadar pek çok sebep tırnakların zayıflaması, çatlaması, kırılması ve uzamamasına sebep olarak sayılabilir.

Ancak doğanın binlerce yıldır nasıl kendini hep yenilediğini, bitkilerin nasıl coşkuyla yeniden yeşerdiğini düşünün. İşte sizin de doğanızda aslında bu güç var. Yenilenme, kendi doğasından yeniden coşkuyla yeşerme gücü. Elbette bunu mümkün kılmak için vücudunuza biraz zaman tanımanız, sentetik içerikli ürünlerden uzaklaşıp bir fırsat vermeniz gerekiyor.

Tırnaklarınızı besleyecek ve güçlendirecek bitkilerden elde edilen yağlarla üretilen INCIA serumlarının mucizevi etkilerini keşfetmenizi istiyoruz.

Aslında kısa vadede cildimizi güzel gösteren, kırışıklıkları ortadan kaldıran birçok sentetik koruyucu içeren kozmetik ürünler cildimize hatta tüm vucudumuza zarar verebiliyor. Yanlış duymadınız! Kırışıklıklar belki bir süre daha az görünüyor ya da cildiniz sıkılaşıyor ama cilt ( deri ) dediğimiz en değerli organımız yavaş yavaş daha çok zarar görüyor. Bu zararların bugün bilimsel araştırmalarla ortaya çıkmasından sonra doğal, duru güzelliğinizin kendi vücudumuzun doğasından gelen güçle yeniden yeşerebildiğini keşfettik. Cildimizi ona zarar veren katkı maddelerinden uzaklaştırarak, cildimizi yoran dış etkenlerden koruyarak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak, cildinizin yeniden ışıldamasını sağlamak mümkün. INCIA'nın özel serumlarının heyecan verici keşfi işte böyle başladı.

İçerisinde sentetik katkı maddesi bulunan ürünlerin insanlara zarar verici etkileri ortaya çıktıktan sonra tamamen doğal ürünler üretmeye karar verdik.

INCIA serum üretim sürecinin en önemli aşaması, tatlı badem yağı, aynı sefa yağı, üzüm çekirdeği yağı, argan yağı, zeytin yağı, nar çekirdeği yağı, keten tohumu yağı ve bunlar gibi daha birçok doğal hammaddenin saf ve katkısız olanının bulunmasıdır.

İkinci faktör ise bu yağların elde edilme yöntemidir. INCIA serumlarını üretmemizi mümkün kılan bu değerli yağlar yüksek ısı ve herhangi reaksiyona maruz bırakılmadan soğuk sıkım yöntemi ile üretilmekte böylece vücuda zarar vermeden maksimum fayda sağlanmaktadır.

Doğal serumlarımızı hazırlarken öncelikle doğanın bizlere sunduğu tatlı badem, aynı sefa yağı, üzüm çekirdeği , argan,, zeytin, nar çekirdeği, keten tohumu gibi özel bitkileri tercih ettik ve bu bitkilerden en yüksek faydayı sağlamak için yapılarına zarar vermeyen soğuk sıkım teknolojisi ile yağ özütleri elde ettik.

Serumların etkileri içeriğindeki bitkisel yağın özelliğine ve birbirleri ile etkileşimine göre değiştiği için; yaşlanma karşıtı ve kırışıklık giderici serumlarda genel olarak antioksidan kapasitesi yüksek, hücre koruma özelliği olan yağlar seçtik. Çatlak önleyici serumda hücre besleme ve nem tutma kapasitesi yüksek yağlar tercih ederken tırnak, kaş ve kirpik serumlarında ise dolgunlaştırıcı ve canlılık kazandıran yağlar kullandık.

Yağlar çabuk bozulabilen molekül yapısına sahiptirler. Bu sebeple bozulmaya karşı bazı serumlarda raf ömrünü uzatabilmek için cildin doğasına ve doğanın kendisine uymayan düşük maliyetli pek çok katkı maddesi kullanılmaktadır. INCIA olarak tüm ürünlerde olduğu gibi serumlarımızda da hiçbir sentetik koruyucu madde kullanmadık. Raf ömrünü korumak için hem seruma hem de cildinize fayda sağlayacak doğal E vitamini kullandık. Elbette bu yöntem çok daha maliyetli ancak bizim için insan sağlığı ve mutluluğu çok daha değerli. Çünkü doğayı ve sizi koruma konusunda kararlıyız.

Öncelikle tek başına kullanıldığında da doğal, katkısız yağların elbette faydaları var. Ancak yağların kalitesi, elde ediliş metotları, bitkisinin toplandığı coğrafya gibi parametreler yağın içeriğinin farklı olmasını sağlar. Dolayısıyla kalite analizleri ile yağ sınıflandırıldıktan sonra etkinliği hakkında bilgi alabilmek için hücre düzeyinde çalışmalar yapmak gerekir. Bioarge laboratuarlarında gerçekleştirdiğimiz araştırmalar neticesinde serumların etkinliği ortaya konulduktan sonra üretim gerçekleştirilmektedir.

KULLANIM ŞEKLİ
  • Yatmadan önce daha önceden temizlenmiş tırnak ve tırnak diplerine bir kaç damla uygulayınız.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

Sevgi A.

Tırnak Güçlendirici Serumu 1 haftadır kullanıyorum. Tırnaklarımın üzerindeki çizgiler azaldı bir de parmak uçlarımdaki nasırlar, ellerimin sürekli su da kalmasından dolayı oluşan çatlaklar geçti.

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere özelliklere sahip sentetik hammadde ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL NE DEMEK?

Gerçek Doğal Ne Demek?

Bizim için doğal demek doğanın sundukları dışında hiçbir koruyucu kimyasal ya da sentetik içerik kullanmamak demek. Doğanın ve bilimin yardımıyla bunu başarmanın mümkün olduğunu ispatladık.

. DOĞAL NE DEMEK?
Kullananlar Ne Diyor?

Tuğba

19.09.2018 14:06
Süper
Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Gülşah

19.09.2018 14:08
Harika
harika ürün!
.TÜM YORUMLAR
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Tarçınlı Dudak Besleyici

6 gr

28,00 TL

Kaş Ve Kirpik Güçlendirici Serum

10 ml

69,50 TL

Well Aging Göz Çevresi Bakım Kremi

15 ml

119,00 TL