menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Geri Dön

Well Aging Doğal Enerji Serumu

10 ml

BioArge Laboratuvarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA WELL AGING ENERJİ SERUMU vücudunuzun doğal florası ile uyumludur. Üzüm çekirdeği, avokado yağları ve doğal içeriği ile cildinizin yaşlanma etkilerini önlemeye yardımcı olur. INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanması için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın INCIA WELL AGING ENERJİ SERUMU’nu incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.

  • W114 formülüyle antioksidan özelliği gösterir. (Nasıl?)
  • Cildi yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardım eder. (Nasıl?)
  • İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya yardım eder. (Nasıl?)
  • Cildinizin florası ile uyumludur. (Bu Ne Demek?)
65,00 TL

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.


W114 formülüyle antioksidan özelliği gösterir

Üzüm çekirdeği, nar çekirdeği, jojoba ve diğer yağları birleştiren serum cildinize canlılık kazandırarak daha parlak ve genç görünümü destekler. Cilt tarafından kolayca emilim sağlayan nar, baobab ve jojoba yağları, cildinizde hafif bir his ile ferahlık sağlar. Sizler için özel olarak geliştirilmiş W114 formülüyle çevresel kirliliğe karşı cilt hücrelerini korur, yıpranmasını engellemeye yardım eder. Dış etkenlere karşı direnç göstermesini sağlar. Daha genç ve dinamik bir cilt sunar.

Cildi yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardım eder

Üzüm çekirdeği yağı zengin oligomerik proantosiyanidin içeriği ile cildi serbest radikallerin olumsuz etkilerine karşı koruyarak yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardım eder. Nar çekirdeği sayesinde hızlı emilim gösteren serum, jojoba, baobab,avokado yağları ile cildinize zarar veren dış etkenlere karşı koruyucu bir bariyer görevi görerek sağlıklı hücre rejenerasyonunu destekler.

İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya yardım eder

Avokado yağı A,D ve beta karoten içeriği sayesinde cilt hücrelerinin beslenmesine yardım ederken punisik asit bakımından zengin nar çekirdeği yağı ile doğal E vitamini güçlü antioksidan etkileri ile yaşlanma etkilerine karşı koruma sağlar. Hücrelerinin nem tutma kapasitesini artıran Jojoba yağı cilde esneklik sağlamaya ve kırışıklıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Cildinizin florası ile uyumludur.

Bazı serumlarda raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular (Metilkloroizotiazolinon ve metilizotizolinon vb.) kullanılabiliyor. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

INCIA doğal serumlarının içerdiği bitkisel yağ özleri tamamen soğuk sıkım yöntemi teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Cildin doğal yapısına uyumu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğu yapılan testlerle gösteriliyor.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 2 dakika)

Doğanın binlerce yıldır nasıl kendini hep yenilediğini, bitkilerin nasıl coşkuyla yeniden yeşerdiğini düşünün. İşte sizin de doğanızda aslında bu güç var. Yenilenme, kendi doğasından yeniden coşkuyla yeşerme gücü. Elbette bunu mümkün kılmak için cildinize, vücudunuza biraz zaman tanımanız, sentetik içerikli ürünlerden uzaklaşıp bir fırsat vermeniz gerekiyor.

Cildimiz tüm vücudumuzu kaplayan bir “ örtü sistemi organıdır.” Evet! Tıpkı gözlerimize, kalbimize baktığımız gibi cildimize de bakmalı, korumalı ve onu yormamalıyız. Yıllar geçtikçe cildimiz de diğer organlarımız gibi genç ve güçlü kalmasını sağlayan özelliklerini kaybetmeye başlar. Stres, ısı, ışık v.b. fiziksel sebeplerle oluşan serbest radikallerin ciltte meydana getireceği yıkımı engellemek, yavaşlatmak cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamakla mümkün olabilir.

Aslında kısa vadede cildimizi güzel gösteren, kırışıklıkları ortadan kaldıran birçok sentetik koruyucu içeren kozmetik ürünler cildimize hatta tüm vücudumuza zarar verebiliyor. Yanlış duymadınız! Kırışıklıklar belki bir süre daha az görünüyor ya da cildiniz sıkılaşıyor ama cilt ( deri ) dediğimiz en değerli organımız yavaş yavaş daha çok zarar görüyor. Bu zararların bugün bilimsel araştırmalarla ortaya çıkmasından sonra doğal, duru güzelliğinizin kendi vücudumuzun doğasından gelen güçle yeniden yeşerebildiğini keşfettik. Cildimizi ona zarar veren katkı maddelerinden uzaklaştırarak, cildimizi yoran dış etkenlerden koruyarak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak, cildinizin yeniden ışıldamasını sağlamak mümkün. INCIA 'nın özel serumlarının heyecan verici keşfi işte böyle başladı.

İçerisinde sentetik katkı maddesi bulunan ürünlerin insanlara zarar verici etkileri ortaya çıktıktan sonra tamamen doğal ürünler üretmeye karar verdik.

INCIA serum üretim sürecinin en önemli aşaması, tatlı badem yağı, aynı sefa yağı, üzüm çekirdeği yağı, argan yağı, zeytinyağı, nar çekirdeği yağı, keten tohumu yağı ve bunlar gibi daha birçok doğal hammaddenin saf ve katkısız olanının bulunmasıdır.

İkinci faktör ise bu yağların elde edilme yöntemidir. INCIA serumlarını üretmemizi mümkün kılan bu değerli yağlar yüksek ısı ve herhangi reaksiyona maruz bırakılmadan soğuk sıkım yöntemi ile üretilmekte böylece vücuda zarar vermeden maksimum fayda sağlanmaktadır.

Yağlar çabuk bozulabilen molekül yapısına sahiptirler. Bu sebeple bozulmaya karşı bazı serumlarda raf ömrünü uzatabilmek için cildin doğasına ve doğanın kendisine uymayan düşük maliyetli pek çok katkı maddesi kullanılmaktadır. INCIA olarak tüm ürünlerde olduğu gibi serumlarımızda da hiçbir sentetik koruyucu madde kullanmadık. Raf ömrünü korumak için hem seruma hem de cildinize fayda sağlayacak doğal E vitamini kullandık. Elbette bu yöntem çok daha maliyetli ancak bizim için insan sağlığı ve mutluluğu çok daha değerli. Çünkü doğayı ve sizi koruma konusunda kararlıyız.

Öncelikle tek başına kullanıldığında da doğal, katkısız yağların elbette faydaları var. Ancak yağların kalitesi, elde ediliş metotları, bitkisinin toplandığı coğrafya gibi parametreler yağın içeriğinin farklı olmasını sağlar. Dolayısıyla kalite analizleri ile yağ sınıflandırıldıktan sonra etkinliği hakkında bilgi alabilmek için hücre düzeyinde çalışmalar yapmak gerekir. BioArge laboratuvarlarında gerçekleştirdiğimiz araştırmalar neticesinde serumların etkinliği ortaya konulduktan sonra üretim gerçekleştirilmektedir.

KULLANIM ŞEKLİ
  • Yatmadan önce daha önceden temizlenmiş göz ve yüz çevresine bir kaç damla uygulayınız.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

Daha önce bilinen birçok markanın farklı özelliklerinde serumlarını denedim. Denediğim diğer markaların içindekilerle ilgili aklımda soru işaretleri vardı. Hamilelik döneminde INCIA ile karşılaştım ve inceledim. 10 gündür kullanıyorum. İlk 3-4 gün çok fark edemedim ama bugün daha canlı daha sıkı görünüyor cildim. İçeriğinde hiç kimyasal olmadığından dolayı en azından içim de çok rahat. 1 ay kadar kullandıktan sonra tekrar yorumlarımı paylaşacağım. Teşekkürler

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik kimyasal hammaddeleri ve koruyucuları içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL NE DEMEK?

Bizim için doğal demek doğanın sundukları dışında hiçbir koruyucu kimyasal ya da sentetik içerik kullanmamak demek. Doğanın ve bilimin yardımıyla bunu başarmanın mümkün olduğunu ispatladık.

. DOĞAL NE DEMEK?
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Well Aging Göz Çevresi Bakım Kremi

15 ml

119,00 TL

Well Aging Kırışıklık Önleyici Serum

10 ml

79,00 TL

Well Aging Vücut Losyonu

100 ml

85,00 TL

Well Aging Yüz Kremi - Normal Ciltler İçin

30 ml

149,00 TL