menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Geri Dön

Well Aging Yüz Kremi - Kuru Ciltler İçin

30 ml

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve Bioarge laboratuvarlarının patent korumalı buluşları ile üretilen INCIA WELL AGING Doğal Yüz Kremi cildinizin doğal florası ile uyumludur. Amazon ormanlarının en özel bitkilerinden olan Çupuaçu yağı, Skualen ve doğal bileşenlerin etkisiyle cildinizin nemlenmesine, beslenmesine, canlılık ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. BioArge laboratuvarları tarafından geliştirilmiş özel formülü sayesinde yaşlanmanın etkilerini iyileştirerek, cildinizin iyi yaş almasını sağlar. Incia vücudunuzun yeniden canlanması, cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenmesi için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA WELL AGING Doğal Yüz Kremi’ni incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.

  • W114 formülü sayesinde cildinizin sağlıklı yaş almasına destek sağlar. (Nasıl?)
  • Çupuaçu ve doğal bileşenler ile hassas ve kuru ciltlerin ihtiyacı olan özenli bakımı sağlar. (Nasıl?)
  • Squalen ile cildinizin nemlenme yeteneğini artırır. (Nasıl?)
  • Kuru ve donuk cildin canlılık kazanarak ışıl ışıl görünmesine yardım eder. (Nasıl?)
  • Doğal antioksidan etki ile cildinizin genç görünmesine destek sağlar. (Nasıl?)
  • Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur. (Nasıl?)
149,00 TL

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi, airless (hava geçirmeyen) ambalajlar kullanılmıştır.


W114 formülü sayesinde cildinizin daha sağlıklı yaş almasına destek sağlar

Gün boyu hava değişimi, güneşin zararlı etkiler, rüzgar, nem gibi dış etkenlere maruz kalan cildimiz, çok daha çabuk yıpranır ve kurur. Bio Arge laboratuvarlarında geliştirilen özel antioksidan formülü sayesinde, cildinizi günlük hayatta maruz kaldığınız zararlı etkilerden arındırır ve yüksek nem kapasitesiyle cildinizin daha sağlıklı yaş almasına destek sağlar.

Çupuaçu ve doğal bileşenler ile hassas ve kuru ciltlerin ihtiyacı olan özenli bakımı sağlar

Bitki özlerinin cildin derin katmanlarına kadar inmesine yardımcı olan patent korumalı buluşu  Nat-C-Base® teknolojisi ile etkili ve özenli bakımı sağlar. Amazonların tertemiz yağmur ormanlarından gelen Cupuacu yağı cilt yüzeyinde film tabakası oluşturarak transepidermal su kaybını azaltır, cildin nem tutma kapasitesini artırır. Hint ve Hindistancevizi yağları ile hassas ve kuru cildi beslerken, cildinizi mikroorganizmalara karşı korur.

Skualen ile cildinizin nemlenme yeteneğini artırır

Doğal skualen cilt tarafından kolayca emilir ve kuru ve donuk cildin canlılık kazanmasına yardım eder. Soğuk-sıcak hava veya ısıtma sistemleri ile cilt yüzeyinden uzaklaşan nem cildinizin daha da kurumasına neden olur. Skualen cildin doğal nemini korumaya yardım eder. Hızlı emilim sayesinde cildiniz yumuşacık olur.

Kuru ve donuk cildin canlılık kazanarak ışıl ışıl görünmesine yardım eder

Doğanın bize armağanı kayısı çekirdeklerinin yağı içeriğindeki zengin A ve E vitaminleri sayesinde cildinizi besler, canlılık ve parlaklık kazandırmaya yardım eder. Cildinizi kuru ve donuk görüntüsünden canlı bir görünüme kavuşturur.

Doğal antioksidan etki ile cildinizin genç görünmesine destek sağlar

Soğuk sıkım yöntemi ile üretilen bitkisel yağlar, bu özel teknik sayesinde A,E ve D gibi antioksidan vitaminleri bünyelerinde saklarlar. Cilt hücrelerini serbest radikallere karşı korurlar. Cildin yıpranmasını ve yaşlanmasını engellemeye destek olarak daha genç ve dinamik görünümü destekler.

Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

Incıa doğal kremleri hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 2 dakika)

Papatya, Aynı sefa ve Querqus ekstresi içeren formülümüz, cildinizde antioksidan etki sağlayarak, zararlı maddelerden arındırır. Aynı zamanda ciltte sağladığı yüksek nem kapasitesiyle, gün içerisinde maruz kaldığınız, kirli hava, yoğun şehir hayatı temposuna karşı cildinizi korur.

Güzel Haber: Yaşlanmanın etkilerini doğal yollarla geciktirmenin formülünü keşfettik. Sağlıklı yaş almak INCIA ile bizim elimizde, üstelik cilt yapısını bozabilen katkı maddeleri kullanmaya ihtiyacımız yok!

Kremlerimizde patent korumalı buluş olan Nat-C-Base® teknolojisi kullanılmıştır.  Nat-C-Base® teknolojisi, BioArge Laboratuvarları tarafından geliştirilmiş ve bitkilerin daha etkili biçimde ekstrakte edilmesiyle elde edilen özlerin cildin derin katmanlarına kadar inmesine yardımcı olan patent korumalı buluştur.

Soğuk sıkım teknolojisi bitki yağlarının en yüksek verimlikte üretildiği yöntemdir. Soğuk sıkım teknolojisinde üretilen bitki yağları yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadıkları için içeriğindeki antioksidan vitaminlerin yapısı korunur. Herhangi bozulma olmadan maksimum verimlilik sağlanır. Kremlerimizde kullandığımız tüm yağlar soğuk sıkım olarak üretildikleri için antioksidan vitaminler (E vitamini, A vitamini, D vitamini vb.) etkilerini kaybetmezler.

Bozulmayı önleyen hiçbir sentetik koruyucu kullanılmayan kremlerimizde raf ömrünü korumak için herhangi bir üremeye fırsat vermeyen, biyolojik olarak parçalanabilen airless yani hava geçirmeyen ambalajlar kullanıyoruz.

Güzel Haber: Doğayı koruma konusunda kararlıyız. Doğal hammaddelerimizin ve ürünlerimizin doğaya karışmasının hiçbir zararı yok. Çünkü ürünlerimizde hiç sentetik hammadde yok Ambalajlarımızı seçerken gıda tipi ambalajları tercih ederek geri dönüşümü destekliyoruz.

INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek. Biz, ürünlerimizde kullanacağımız tüm içeriklerin tamamen doğal olduğunu BioArge Laboratuvarları'nda test ediyor, yalnızca katkısız ve saf olan doğal içerikleri patent korumalı buluş ve yöntemlerimizle içeriğin özüne zarar vermeden kullanıyoruz. INCIA'nın doğal ürünlerinin mucizevi etkisinin sırrı bu hassas ve mükemmeliyetci üretim sürecinde saklı.

KULLANIM ŞEKLİ
  • Sabah ve akşam düzenli olarak kullanarak en etkili sonuca ulaşabilirsiniz.
  • Cildinizi iyice temizleyin.
  • Göz çevresi hariç tüm yüzeye ve boyna hafif ve yukarı doğru hareketlerle uygulayın.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

Nemlendirme konusunda oldukça etkili. İşim gereği çok kuruyor cildim sıcaklık değişimlerinde. Tavsiye edebilirim iyi bir nemlendirici. İçeriğinin tamamen doğal olması da daha iyi hissetmemi sağlıyor. Incia'yı denediğim için mutluyum.

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik kimyasal hammaddeleri ve koruyucuları içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL NE DEMEK?

Bizim için doğal demek doğanın sundukları dışında hiçbir koruyucu kimyasal ya da sentetik içerik kullanmamak demek. Doğanın ve bilimin yardımıyla bunu başarmanın mümkün olduğunu ispatladık.

. DOĞAL NE DEMEK?
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Well Aging Doğal Enerji Serumu

10 ml

65,00 TL

Well Aging Göz Çevresi Bakım Kremi

15 ml

119,00 TL

Well Aging Kırışıklık Önleyici Serum

10 ml

79,00 TL

Well Aging Vücut Losyonu

100 ml

85,00 TL