menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Geri Dön

Well Aging Yüz Kremi - Normal Ciltler İçin

30 ml

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve Bioarge laboratuvarlarının patent korumalı buluşları ile üretilen INCIA WELL AGİNG Doğal Yüz Kremi cildinizin doğal florasına ile uyumludur. Kayısı çekirdeği ve E vitamini ile cildinizi besler, nemlendirir, capcanlı ve aydınlık görünmesine yardımcı olur. INCIA vücudunuzun yeniden canlanması, cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenmesi için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA WELL AGİNG Doğal Yüz Kremi’ni incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.

  • W114 formülü sayesinde cildinizin sağlıklı yaş almasına destek sağlar. (Nasıl?)
  • Kayısı çekirdeği ve E vitamini ile cildi derinlemesine besleyerek gün boyu nemli ve yumuşacık olmasını sağlar. (Nasıl?)
  • Doğal antioksidan etki ile cildinizin genç görünmesine destek sağlar. (Nasıl?)
  • Cildinizin florası ile uyumludur. (Bu Ne Demek?)
  • Yapay koku ve boya içermez. Hoş ve doğal kokar. (Nasıl?)
149,00 TL

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi, airless (hava geçirmeyen) ambalajlar kullanılmıştır.


W114 formülü sayesinde cildinizin sağlıklı yaş almasına destek sağlar

Gün boyu hava değişimi, güneşin zararlı etkiler, rüzgar, nem gibi dış etkenlere maruz kalan cildimiz, çok daha çabuk yıpranır ve kurur. Bio Arge laboratuvarlarında geliştirilen özel antioksidan formülü sayesinde, cildinizi günlük hayatta maruz kaldığınız zararlı etkilerden arındırır ve yüksek nem kapasitesiyle kırışıklıkların oluşmasını engelleyerek, cildinizin daha sağlıklı yaş almasına destek sağlar.

Kayısı çekirdeği ve E vitamini ile cildi derinlemesine besleyerek gün boyu nemli ve yumuşacık olmasını sağlar

Bitki özlerinin cildin derin katmanlarına kadar inmesine yardımcı olan patent korumalı buluşu  Nat-C-Base® teknolojisi ile etkili ve özenli bakımı sağlar. Kayısı çekirdeği yağı, özellikle diğer ağır yağlara kıyasla güzel bir yüz yağıdır. Cilt tonunu iyileştirmeye yardımcı olur, cildi besler ve kırışıklıklar, çizgiler ve lekeler gibi yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltır. İçeriğindeki yağ asitleri sayesinde güçlü anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. Cildi rahatlatır ve kızarıklığı azaltır. Kayısı çekirdeği ve Hindistancevizi yağı içeren doğal yüz kremi cildin beslenmesi, canlı ve sağlıklı görünmesi için özel formüldür Hindistan cevizi yağı, normal ve hassas ciltleri yoğun bir şekilde nemlendirir. Antioksidan E vitaminince zengin hindistancevizi yağı yaşlanma sürecini yavaşlatmaya ve hücre rejenerasyonuna yardım eder. Kayısı çekirdeği yağı ise doğal bir antioksidan, Omega-6, Omega-9 ve E vitamini kaynağı olarak cildi besler ve nem oranını arttırır. Derinlemesine nemlenmiş olan cildiniz, doğal gliserinin nem tutma özelliği sayesinde kazandığı nemi uzun süre korur.

Doğal antioksidan etki ile cildinizin genç görünmesine destek sağlar

Soğuk sıkım yöntemi ile üretilen bitkisel yağlar ve BioArge laboratuvarları tarafından geliştirilmiş özel formül içerdiği bitkiler sayesinde doğal antioksidan etki sağlar. Bu özel teknik sayesinde cilt hücrelerini serbest radikallere karşı korurlar. Cildin yıpranmasını ve yaşlanmasını engellemeye destek olarak daha genç ve dinamik görünümü destekler.

Cildinizin florası ile uyumlu

Bazı kremlerin içinde raf ömrünü uzatabilmek için metilizotiazolinon, sodyum benzoat, potasyum sorbat vb katkı maddeleri kullanılmaktadır. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

INCIA Well Aging Doğal Yüz Kremi ürünlerinde hiçbir sentetik katkı maddesi kullanmadık İçeriğindeki bitkisel yağların hepsini soğuk sıkım teknolojisi kullanarak ürettik ve %100 doğal arı balmumu kullandık. Well Aging Doğal Yüz Kremi’nin cildin doğal yapısına uyumunu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu Bioarge Laboratuarları'nda test ettik.

Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

INCIA doğal kremleri hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 2 dakika)

Papatya, Aynı sefa ve Querqus ekstresi içeren formülümüz, cildinizde antioksidan etki sağlayarak, zararlı maddelerden arındırır. Aynı zamanda ciltte sağladığı yüksek nem kapasitesiyle, gün içerisinde maruz kaldığınız, kirli hava, yoğun şehir hayatı temposuna karşı cildinizi korur.

Güzel Haber: Yaşlanmanın etkilerini doğal yollarla geciktirmenin formülünü keşfettik. Sağlıklı yaş almak INCIA ile bizim elimizde, üstelik cilt yapısını bozabilen katkı maddeleri kullanmaya ihtiyacımız yok!

Kremlerimizde patent korumalı buluş olan Nat-C-Base® teknolojisi kullanılmıştır.  Nat-C-Base® teknolojisi, BioArge Laboratuvarları tarafından geliştirilmiş ve bitkilerin daha etkili biçimde ekstrakte edilmesiyle elde edilen özlerin cildin derin katmanlarına kadar inmesine yardımcı olan patent korumalı buluştur.

Soğuk sıkım teknolojisi bitki yağlarının en yüksek verimlikte üretildiği yöntemdir. Soğuk sıkım teknolojisinde üretilen bitki yağları yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadıkları için içeriğindeki antioksidan vitaminlerin yapısı korunur. Herhangi bozulma olmadan maksimum verimlilik sağlanır. Kremlerimizde kullandığımız tüm yağlar soğuk sıkım olarak üretildikleri için antioksidan vitaminler (E vitamini, A vitamini, D vitamini vb.) etkilerini kaybetmezler.

Güzel Haber: Dimetikon gibi cilt yapısını bozabilen katkı maddeleri kullanmaya ihtiyacımız yok! Cildi pürüzsüzleştiren ve ihtiyacı olan bakımı sağlayan doğal yöntemleri keşfettik ve Bioarge Laboratuvarları'nda geliştirerek test ettik.

Bozulmayı önleyen hiçbir sentetik koruyucu kullanılmayan kremlerimizde raf ömrünü korumak için herhangi bir üremeye fırsat vermeyen, biyolojik olarak parçalanabilen airless yani hava geçirmeyen ambalajlar kullanıyoruz.

Güzel Haber: Doğayı koruma konusunda kararlıyız. Doğal hammaddelerimizin ve ürünlerimizin doğaya karışmasının hiçbir zararı yok. Çünkü ürünlerimizde hiç sentetik hammadde yok Ambalajlarımızı seçerken gıda tipi ambalajları tercih ederek geri dönüşümü destekliyoruz.

INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek. Biz, ürünlerimizde kullanacağımız tüm içeriklerin tamamen doğal olduğunu BioArge Laboratuvarları'nda test ediyor, yalnızca katkısız ve saf olan doğal içerikleri patent korumalı buluş ve yöntemlerimizle içeriğin özüne zarar vermeden kullanıyoruz. INCIA'nın doğal ürünlerinin mucizevi etkisinin sırrı bu hassas ve mükemmeliyetci üretim sürecinde saklı.

KULLANIM ŞEKLİ
  • Sabah ve akşam düzenli olarak kullanarak en etkili sonuca ulaşabilirsiniz.
  • Cildinizi INCIA Doğal Yüz Temizleyici ile iyice temizleyin.
  • Göz çevresi hariç tüm yüzeye ve boyna hafif ve yukarı doğru hareketlerle uygulayın.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik kimyasal hammaddeleri ve koruyucuları içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL NE DEMEK?

Bizim için doğal demek doğanın sundukları dışında hiçbir koruyucu kimyasal ya da sentetik içerik kullanmamak demek. Doğanın ve bilimin yardımıyla bunu başarmanın mümkün olduğunu ispatladık.

. DOĞAL NE DEMEK?
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Well Aging El Kremi

50 ml

49,00 TL

Well Aging Göz Çevresi Bakım Kremi

15 ml

119,00 TL

Well Aging Kırışıklık Önleyici Serum

10 ml

79,00 TL

Well Aging Vücut Losyonu

100 ml

85,00 TL