menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Geri Dön

Well Aging Yüz Kremi - Yağlı Ciltler İçin

30 ml

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve Bioarge laboratuvarlarının patent korumalı buluşları ile üretilen INCIA Well Aging Doğal Yüz Kremi cildinizin doğal florasına ile uyumludur. Keklik Üzümü Ekstresi, Üzüm Çekirdeği Yağı, Buğday Yağı içeren doğal yüz kremi cildin sebumunu dengelemeye yardım ederken cildin bakımını sağlayan hafif ve yağsız bir formüldür. INCIA vücudunuzun yeniden canlanması, cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenmesi için bir fırsat. Cildinize ve vücudunuza bir iyilik yapın, INCIA Well Aging Doğal Yüz Kremi'ni incelemek için birkaç dakikanızı ayırın.

  • W114 formülü sayesinde cildinizin sağlıklı yaş almasına destek sağlar. (Nasıl?)
  • Cildin yağ dengesini sağlayarak parlamanın önüne geçer ve cilde ihtiyacı olan nemi sağlar. (Nasıl?)
  • Yaşlanma etkilerini geciktirmeye yardımcı olur. (Nasıl?)
  • Capcanlı ve pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur. (Nasıl?)
  • Cildinizin florası ile uyumludur. (Bu Ne Demek?)
  • Yapay koku ve boya içermez. İçeriğindeki doğal esansiyel yağlar sayesinde hoş ve doğal kokar. (Nasıl?)
149,00 TL

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi, airless (hava geçirmeyen) ambalajlar kullanılmıştır.


W114 formülü sayesinde cildinizin daha sağlıklı yaş almasına destek sağlar

Gün boyu hava değişimi, güneşin zararlı etkiler, rüzgar, nem gibi dış etkenlere maruz kalan cildimiz, çok daha çabuk yıpranır ve kurur. Bio Arge laboratuvarlarında geliştirilen özel antioksidan formülü sayesinde, cildinizi günlük hayatta maruz kaldığınız zararlı etkilerden arındırır ve yüksek nem kapasitesiyle cildinizin daha sağlıklı yaş almasına destek sağlar.

Cildin yağ dengesini sağlayarak parlamanın önüne geçer ve cilde ihtiyacı olan nemi sağlar

Bitki özlerinin cildin derin katmanlarına kadar inmesine yardımcı olan patent korumalı buluşu  Nat-C-Base® teknolojisi ile etkili ve özenli bakımı sağlar. E, A ve B vitaminleri, fosfor, bakır, çinko ve magnezyum mineralleri ve Omega -6 ve Omega-9 yağ asitleri açısından zengin susam yağı, hücre deformasyonunu önlerken cildin yağ dengesini korur ve cildi nemlendirir. Buğday yağı hızlı emilim sağlar ve yağlandırmadan nemlendirme sağlar.

Yaşlanma etkilerini geciktirmeye yardımcı olur

İçeriğinde bulunan üzüm çekirdeği yağı, doğanın bizlere sunduğu en güçlü antiaging formülü. Antioksidanlar, flavonoidler, E vitamini ve Omega-6 yönünden zengin üzüm çekirdeği yağı, yaşlanma etkilerine karşı cildi doğal olarak korur. Buğday yağının zengin aminoasit içeriği hücre rejenerasyonunu destekler.

Capcanlı ve aydınlık bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur

Tonik etkisi sağlayan kekik yağı ve mikroorganizmalara karşı koruyucu ile cildinizin nefes almasına yardım eder. Hindistan cevizi yağı sayesinde nemi cilde hapsederek yumuşak bir his bırakır. Capcanlı, yenilenmiş ve sağlıkla parlayan bir görünüme kavuşur.

Cildinizin florası ile uyumlu

Bazı kremlerin içinde raf ömrünü uzatabilmek için metilizotiazolinon, sodyum benzoat, potasyum sorbat vb katkı maddeleri kullanılmaktadır. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

INCIA Well Aging Doğal Yüz Kremi’nde hiçbir sentetik katkı maddesi kullanmadık İçeriğindeki bitkisel yağların hepsini soğuk sıkım teknolojisi kullanarak ürettik ve %100 doğal arı balmumu kullandık. Yağlı Ciltler İçin Doğal Yüz Kremi’nin cildin doğal yapısına uyumunu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu Bioarge Laboratuarları'nda test ettik.

Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur

INCIA doğal kremleri hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 4:30 dakika)

Papatya, Aynı sefa ve Querqus ekstresi içeren formülümüz, cildinizde antioksidan etki sağlayarak, zararlı maddelerden arındırır. Aynı zamanda ciltte sağladığı yüksek nem kapasitesiyle, gün içerisinde maruz kaldığınız, kirli hava, yoğun şehir hayatı temposuna karşı cildinizi korur.

Güzel Haber:Yaşlanmanın etkilerini doğal yollarla geciktirmenin formülünü keşfettik. Sağlıklı yaş almak INCIA ile bizim elimizde, üstelik cilt yapısını bozabilen katkı maddeleri kullanmaya ihtiyacımız yok!

Kremlerimizde patent korumalı buluş olan Nat-C-Base® teknolojisi kullanılmıştır. Nat-C-Base® teknolojisi, BioArge Laboratuvarları tarafından geliştirilmiş ve bitkilerin daha etkili biçimde ekstrakte edilmesiyle elde edilen özlerin cildin derin katmanlarına kadar inmesine yardımcı olan patent korumalı buluştur.

Soğuk sıkım teknolojisi bitki yağlarının en yüksek verimlikte üretildiği yöntemdir. Soğuk sıkım teknolojisinde üretilen bitki yağları yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadıkları için içeriğindeki antioksidan vitaminlerin yapısı korunur. Herhangi bozulma olmadan maksimum verimlilik sağlanır. Kremlerimizde kullandığımız tüm yağlar soğuk sıkım olarak üretildikleri için antioksidan vitaminler (E vitamini, A vitamini, D vitamini vb.) etkilerini kaybetmezler.

Bozulmayı önleyen hiçbir sentetik koruyucu kullanılmayan kremlerimizde raf ömrünü korumak için herhangi bir üremeye fırsat vermeyen, biyolojik olarak parçalanabilen airless yani hava geçirmeyen ambalajlar kullanıyoruz.

Güzel Haber:Doğayı koruma konusunda kararlıyız. Doğal hammaddelerimizin ve ürünlerimizin doğaya karışmasının hiçbir zararı yok. Çünkü ürünlerimizde hiç sentetik hammadde yok Ambalajlarımızı seçerken gıda tipi ambalajları tercih ederek geri dönüşümü destekliyoruz.

INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek. Biz, ürünlerimizde kullanacağımız tüm içeriklerin tamamen doğal olduğunu BioArge Laboratuvarları'nda test ediyor, yalnızca katkısız ve saf olan doğal içerikleri patent korumalı buluş ve yöntemlerimizle içeriğin özüne zarar vermeden kullanıyoruz. INCIA'nın doğal ürünlerinin mucizevi etkisinin sırrı bu hassas ve mükemmeliyetci üretim sürecinde saklı.

KULLANIM ŞEKLİ
  • Sabah ve akşam düzenli olarak kullanarak en etkili sonuca ulaşabilirsiniz.
  • Cildinizi INCIA Doğal Yüz Temizleyici ile iyice temizleyin. Göz çevresi hariç tüm yüzeye ve boyna hafif ve yukarı doğru hareketlerle uygulayın.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik kimyasal hammaddeleri ve koruyucuları içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkiler araştırıldıktan sonra başladı.

. INCIA'NIN HİKAYESİ

DOĞAL NE DEMEK?

INCIA için “doğal”; sadece katkısız ve saf doğal hammaddelerin, genetiği değiştirilmeden işlenerek, hiçbir yapay koruyucu, kıvam arttırıcı, koku ve renk verici kullanılmadan üretim yapılması demek. Biz, ürünlerimizde kullanacağımız tüm içeriklerin tamamen doğal olduğunu BioArge Laboratuvarları'nda test ediyor, yalnızca katkısız ve saf olan doğal içerikleri patent korumalı buluş ve yöntemlerimizle içeriğin özüne zarar vermeden kullanıyoruz. INCIA'nın doğal ürünlerinin mucizevi etkisinin sırrı bu hassas ve mükemmeliyetci üretim sürecinde saklı.

. DOĞAL NE DEMEK?
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Well Aging Doğal Enerji Serumu

10 ml

65,00 TL

Well Aging El Kremi

50 ml

49,00 TL

Well Aging Kırışıklık Önleyici Serum

10 ml

79,00 TL

Well Aging Vücut Losyonu

100 ml

85,00 TL