menü

Bize Ulaşabilirsiniz: +90 216 504 36 70

Yenidoğan Bakım Seti

Pişik Önleyici Krem Jel 60 ml + Göğüs Ucu Bakım Jel Krem 30 ml

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve Bioarge laboratuvarlarının patent korumalı buluşları ile üretilen Pişik Önleyici Krem ve Göğüs Ucu Bakım Kremi bebeğinizin ve sizin doğal florası ile uyumludur.

  • Pişiği oluşmadan önlemek, sonradan tedavi etmekten daha kolaydır(Nasıl?)
  • Devamlı kullanıldığında pişik oluşumunu ve tahrişleri önler, bebeğin cildini yumuşatarak , cildin nefes almasını sağlar (Nasıl? )
  • Dış etkenlere karşı koruma sağlar (Nasıl?)
  • Yapay koku ve boya içermez(Nasıl?)
50,00 TL
82,00 TL

Sentetik Koruyucu Yok! Sentetik Boya Yok! Parfüm Yok!

INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

Cildinizin florası ile %100 uyumludur.

Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

Çinko Oksit Yok!

INCIA Bebek Pişik Önleyici Krem Jel ürünü içerisinde sürekli kullanımda cilt altında birikime sebep olan çinko oksit bulunmaz.


Pişiği oluşmadan önlemek, sonradan tedavi etmekten daha kolaydır

Bebeğinizin cildi oldukça ince ve hassastır, onu korumak ve ona bakmak için güvenli ve doğal bir ürün gereklidir.

INCIA Bebek Pişik Önleyici Krem Jel pişik oluşumuna engel olur. Pişik oluşmadan once önlem aldığınızda bebeğinizin canı yanmaz ve hassas cildi kızarıklık, tahriş ve yaradan korunmuş olur.

Devamlı kullanıldığında pişik oluşumunu ve tahrişleri önler, bebeğin cildini yumuşatarak , cildin nefes almasını sağlar

INCIA Bebek Pişik Önleyici Krem Jel, içeriğindeki nemlendirici faktörler ve maddeler ile bebeğin cildinin bakımını ve tahriş olmasına karşı korunmasını sağlar.  Her bez değişiminden sonra kullanarak, tahrişleri ve pişik oluşumunu daha kolay engelleyebilirsiniz.

Dış etkenlere karşı koruma sağlar

INCIA Bebek Pişik Önleyici Krem Jel , bebeğin bez bölgesi bakımını sağlar, bebeğin narin cildinin direncini arttırmasına yardımcı olur. Cildin sahip olduğu bariyer fonksiyonunu koruyarak bebek cildinin nemli, yumuşak, pürüzsüz, esnek tutulmasına yardımcı olur.

Yapay koku ve boya içermez

INCIA bebek ürünleri hiçbir sentetik boya ve koku maddesi içermez. Rengini de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden alıyor.

Cidinizin florası ile uyumlu

Bazı pişik önleyici kremlerin içinde raf ömrünü uzatabilmek için metilizotiazolinon, sodyum benzoat, potasyum sorbat vb katkı maddeleri kullanılmaktadır. Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

INCIA Bebek Pişik Önleyici Krem Jel içerisinde, hiçbir sentetik katkı maddesi kullanmadık İçeriğindeki bitkisel yağların hepsini soğuk sıkım teknolojisi kullanarak ürettik ve %100 doğal arı balmumu kullandık. Doğal pişik önleyici krem jel cildin doğal yapısına uyumunu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu Bioarge Laboratuarları'nda test ettik.

SİZE DAHA FAZLASINI ANLATMAK İSTİYORUZ

(Okuma süresi 1 dakika)

Soğuk sıkım teknolojisi bitki yağlarının en yüksek verimlikte üretildiği yöntemdir. Soğuk sıkım teknolojisinde üretilen bitki yağları yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadıkları için içeriğindeki antioksidan vitaminlerin yapısı korunur. Herhangi bozulma olmadan maksimum verimlilik sağlanır.

Bebek ürünlerimizde kullandığımız tüm yağlar soğuk sıkım olarak üretildikleri için antioksidan vitaminler (E vitamini, A vitamini, D vitamini vb.) etkilerini kaybetmezler.

Pişik, bebeklerde görülen en yaygın dermatolojik problemlerin başında gelir. Bebek cildi hassas bir yapıya sahip olduğu için cilt, tahriş olduğunda pişik oluşabilir. Bebeklerde pişiğin oluşmasında ki temel nedenler; sentetik, kimyasal içerikli uygun olmayan temizleyici kullanımı, bebek bezinin sürtünmesinden ve yeteri sıklıkla değiştirilmemiş olması, bebeğin ek besinlere geçmiş olması, mantar enfeksiyonları gibi nedenlerle bebek pişik olabilir.

INCIA BABY PİŞİK ÖNLEYİCİ JEL KREM içerisinde Centella asiatica ekstresi bulunmaktadır. Centalla asiatica, tahriş ve kızarıklığa neden olan faktörleri önleyerek iyileşmeyi hızlandırır. Cilt bariyerini onarır ve güçlendirir.

Pişik, Candida albicans adı verilen mantarın sebep olduğu bir durumdur. Bu mantar dışkı ve idrarın kimyasını çok sever. Bölgenin nemli ve ılık olması da mantarın çoğalması için iyi bir ortamdır. Candida albicans adlı mantarın sebep olduğu pişik, hem bebekler hem de anneler için oldukça rahatsız edici bir durum yaratıyor. INCIA BABY PİŞİK ÖNLEYİCİ JEL KREM içerisinde bulunan Hindistan Cevizi Yağının antifungal özelliğe ile mantar oluşumunu engeller.

Klinik sonuçlarla kanıtlandı

KULLANAN ANNELERİN %92’si kızarıklığını geçirdiğini söyledi.
3-36 aylık bebekler üzerinde yapılan klinik araştırma sonucuna göre;

  • Uygulaması kolaydı: %100*
  • Cildi anında besledi: %100*
  • Kızarıklığı önledi: %92*
  • Her bez değişiminde tahriş azaldı: %82*

*Dermscan Laboratuvarları tarafından bağımsız olarak yürütülen klinik çalışma sonuçlarıdır.

Bebeğinizin hassas cildinde tahrişe sebep olmaz, hipoalerjeniktir. Alerjiye neden olan maddeler içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ
  • INCIA Bebek Pişik Önleyici Krem Jeli yeteri miktarda avucunuza alın ve bebeğinizin ihtiyaç duyduğu bölgeye krem jeli tamamen emene kadar yedirin.
  • Yeraltı sularına, doğaya ve sevdiklerinize zarar vermeyin.
KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar Ne Diyor?

İlk yorumu siz yapın...

.YORUM YAPIN

INCIA HAKKINDA

Doğal kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik kimyasal hammaddeleri ve koruyucuları içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkileri araştırıldıktan sonra başladı.

. INCIA'NIN HİKAYESİ

INCIA BEBEK PİŞİK ÖNLEYİCİ KREM JEL NE DEMEK?

Gerçek Bebek Pişik Önleyici Krem Jel Nasıl Olmalı?

Sadece doğal, bitkisel yağlardan elde edilen ve içerisine ürünün raf ömrünü arttıran, ürünün renk, koku, görünüş ve kıvam gibi fiziksel özelliklerini daha iyi hale getirebilen sentetik katkılar kullanılmadan üretilmiş bebek pişik önleyici krem jeldir.


. DOĞAL NE DEMEK?
Sadece kayıtlı müşteriler yorum bırakabilir. GİRİŞ YAP

Anne Bakım Seti

Karın Çatlak Kremi 75 ml+ Göğüs Ucu Bakım Jel Krem 30 ml

109,00 TL

77,00 TL

Bebek Pişik Önleyici Krem Jel

60 ml

50,00 TL

Kuru Ciltler İçin Jel Krem

50 ml

65,00 TL

Bebek Yağı

110 ml

54,00 TL